KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: Kilka problemów z Kodi - Pvr , wywalanie transmisji...

Kilka problemów z Kodi - Pvr , wywalanie transmisji... 2017/02/17 12:23 #14585

  • cOCKER
  • Junior
  • cOCKER
  • Offline
  • Postów: 7
  • Pomógł: 0

  • KODI: 17
  • OS: windows 10
  • HTPC: Laptop i3, 6gb ramu
Siema wszystkim. Jestem nowym userem jak na forum tak samego programu Kodi... Dopiero wczoraj trafiłem na to cudo przegladając youtube gdzie znalazłem poradnik. Korzystam z prostych rzeczy - Fusion, LivePolishTV, MRknow... Nic specjalnego jak na moje wymagania wystarczy - grunt iż nie muszę się kłócić z żoną kiedy ona ogląda głupie seriale a ja mam ochotę na mecz czy skoki ;p . Ale... zaczyna się zgryz. Niektórzy będą sapać że pytam o takie proste rzeczy... ale dla laika i kogoś kto kilka godzin "użytkuje" to jest skomplikowane ;p

A więc :

1. Dlaczego co chwila wywala mi ( średnio po 5 minutach oglądania) każdy kanał TV jaki odpalę - oglądam np HBO , po 5 minutach wywala mi do wyboru kanałów ?? Jest to spowodowane obciążeniami czy jakimś błędem programu ?? ( nie używając PVR Live Tv )

2. Jak w PVR Live TV stworzyć kilka list i przełączać się miedzy "stacjami" w sensie jedna lista to kanały z przykładowo nowa video, kolejna lista to np kanały z telwizjady ( wiadomo chyba o co mi chodzi). Jak używam PVR Live TV nie wywala mi transmisji i oglądam bez przerwy ( patrz pytanie wyżej) - pytam bo jak wiadomo niektóre kanały są dostępne tylko "tutaj a inne tylko tam"( nie wiem jak dodać MrKnow, a opcje z PVR mam dostępną tylko dla LivePolishTV- załacznik).

3. Czy jest jakiś inny zamiennik PVR który umożliwi to o czym piszę wyżej. Ewentualnie ktoś może polecić mi jakieś inne "dodatki" addony do oglądania tv gdzie będzie również spory wybór ( MrKnow posiadam jest spoko ale nie wiem jak dodać do PVR).

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi - mam tylko nadzieję ze w dobrym miejscu zamieściłem temat.

Dodam jeszcze jedno pytanie - PVR pobiera mi informacje o programach ( epg ) ale ... pobiera mi z wcześniejszego dnia... nie z obecnego czyli dzisiejszego... Ktoś miał taki motyw ?? ( bez urazy ale nie będę płacił 20 zł / miesiąc za płatne epg z innego forum... dlatego szukam darmowych zamienników).
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 2017/02/17 17:32 przez cOCKER. Powód: Edycja żeby nie pisać nowego tematu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś