KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: TVP STREAM (regionalne stacje TVP)

TVP STREAM (regionalne stacje TVP) 2013/05/20 19:28 #4955

• kandis
  • Junior
  • kandis

Witam, obecnie obsługiwane jest archiwum TVP. Czy jest szansa aby oglądać w niedalekiej przyszłości regionalne kanały TVP udostępnione oficjalnie na stronie tvpstream.tvp.pl/ ?

Mam nadzieję, że tym postem nie łamię regulaminu. Zakładam, że dostęp przez XMBC do darmowych, oficjalnych i ogólnodostępnych strumieni nie kwalifikuje się pod piractwo
Ostatnio zmieniany: 2013/05/23 05:57 przez Maciey.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

TVP STREAM (regionalne stacje TVP) 2013/05/23 05:57 #4983

• Maciey
  • Senior
  • Maciey

• KODI: Kodi 14.0 “Helix”
  • NAS: Tak
  • MySQL: Tak
  • Sterowanie: Logitech 300i
  • HTPC: PC (SSD,AMD, RADEON) + RPi
Nie łamiesz regulaminu. Dostęp do ogólnodostępnych strumieni nie jest niezgodny z prawem (o ile również nadawca nie zgłasza uwag)
Niektóre ogólnodostępne / darmowe streamingi żyją z wyświetlanych na stronach reklam, jeżeli XBMC ich nie wyświetli nadawca liczy straty = nie jest zadowolony.
Zdarzyły nam się listy w podobnych sprawach.
Również otwartym pozostaje ograniczenie do kraju nadawania (ze wzgl na licencje nadawcy)

Aby być 100% pewnym najlepiej skontaktować się z nadawcą i upewnić się czy dla nich OK.
Jeżeli OK (a zakładam ze TVP jako publiczna telewizja utrzymywana z naszych podatków nie powinna mieć żadnych roszczeń) to chętnie utworzyłbym jakieś oficjalne fanklubowe repo z "legalnymi" strumieniami :)

Mogę skontaktować się z TVP w tej sprawie. Jakiś chętny do napisania wtyczki ?

Zanim zapytasz - czytaj: TO. Logi wklejaj TUTAJ.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś