KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: skrobaczka TheConcertDB.org

skrobaczka TheConcertDB.org 2014/01/20 13:49 #7568

• sali
  • Junior
  • sali

• KODI: 13.2
witam mam pytanie czy ktoś mógłby mi pomóc i zrobić aby skrobaczka TheConcertDB.org zaczęła działać. Wiem ,że należy pozmieniać w pliku addon.xml. Tylko mi nic nie wychodzi.
Wyszukałem ze należy zrobić to tak

''scudlee Wrote:
If you copy the entire metadata.themoviedb.org folder and edit the addon.xml to change the id (line 2), the name (line 3), and importantly, change the extension point (line 13) to "xbmc.metadata.scraper.musicvideos". Name the folder the same as the new id, and you're done.

You then just need to change the content on your Concert source folder to use the new scraper you've created.

That's what I'd do, anyway.
Może ktoś spróbuje i to zrobi . pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2014/01/20 15:39 przez Zbychu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

skrobaczka TheConcertDB.org 2014/01/21 21:17 #7604

• dawdi17
  • Junior
  • dawdi17

Ta wtyczka wogóle nie działa stąd korzystanie z movies.db. Sam podałem opis w tym temacie xbmc.org.pl/forum/10-XBMC---Wtyczki-plug...powac-koncerty-video

Nie wiem jak mam Ci to inaczej wytłumaczyć, całe rozwiązanie jest podane na tacy, wystarczy edytować ten plik i tyle

skrobaczka TheConcertDB.org 2014/01/21 23:52 #7606

• sali
  • Junior
  • sali

• KODI: 13.2
dawdi17 napisał:
Ta wtyczka wogóle nie działa stąd korzystanie z movies.db. Sam podałem opis w tym temacie xbmc.org.pl/forum/10-XBMC---Wtyczki-plug...powac-koncerty-video

Nie wiem jak mam Ci to inaczej wytłumaczyć, całe rozwiązanie jest podane na tacy, wystarczy edytować ten plik i tyle

spoko już dałem rade
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś