KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: Filmweb.pl Scraper

Filmweb.pl Scraper 2017/02/28 22:55 #14644

• Mabus
  • Junior
  • Mabus

• KODI: 16
Teraz widzę :D:D
Mabus
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Filmweb.pl Scraper 2017/03/25 13:21 #14764

• czlowiek33
  • Junior
  • czlowiek33

• KODI: 17.1
Czy ten scraper może mieć wpływ na wyszukiwanie nowej zawartości? Mam ustawione automatyczne dodawanie nowych pozycji i niczego nie dodaje mogę dodać nowe tytuły przez ręczną aktualizację biblioteki. Te problemy zaczeły się właśnie wtedy jak filmweb się kaszanił. Przerobiłem Kodi 16 i 17 wszędzie to samo na 16 nawet gorzej bo liter tytułów nie ma filmweb oczywiście 2.3.5

Filmweb.pl Scraper 2017/03/28 04:19 #14767

Skąd pobrać ten dodatek? Link w stopce nie jest do najnowszej wersji... Próbowałem z https://github.com/Regss/xbmc-regss-repository/blob/master/repo/metadata.filmweb.pl/metadata.filmweb.pl-2.3.5.zip ale otrzymuję komunikat, że nie udało się zainstalować. Używam Kodi Krypton na Raspberry Pi 2

Filmweb.pl Scraper 2017/03/28 19:46 #14770

• Regss
  • MODERATOR
  • Regss

• KODI: XBMC 13 Gotham
  • NAS: Nie
  • MySQL: Tak
  • Sterowanie: Medion X10, Logitech K360
Wersja 2.3.5 działa prawidłowo z mojego repozytorium ze stopki.
Regss Add-ons Repository - Filmweb.pl Scraper, Movielib, Audio Profiles, Filmweb Trailery, Backup Watched, Tag Star Rating, Polskie Stacje, Show Image

Filmweb.pl Scraper 2017/03/28 20:22 #14771

Regss napisał:
Wersja 2.3.5 działa prawidłowo z mojego repozytorium ze stopki.

Nie bardzo rozumiem. Chyba mamy co innego na myśli pisząc stopka...
Ja widzę pod Twoim postem coś takiego:

Regss Add-ons Repository - Filmweb.pl Scraper, Movielib, Audio Profiles, Filmweb Trailery, Backup Watched, Tag Star Rating, Polskie Stacje, Show Image

Gdzie link prowadzi do "raw.github.com/Regss/xbmc-regss-reposito...tory.regss-1.2.1.zip" a w nim znajdują się pliki addon.xml, fanart.jpg, icon.png

W pliku addon.xml:
<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes"?>
<addon id="repository.regss" name="Regss Add-ons" version="1.2.1" provider-name="Regss">
<extension point="xbmc.addon.repository" name="Regss Add-ons">
<info compressed="true">raw.github.com/Regss/xbmc-regss-repository/master/addons.xml</info>
<checksum>raw.github.com/Regss/xbmc-regss-reposito...aster/addons.xml.md5</checksum>
<datadir zip="true">raw.github.com/Regss/xbmc-regss-repository/master/repo</datadir>
</extension>
<extension point="xbmc.addon.metadata">
<summary>Regss Add-ons repository</summary>
<summary lang="pl">Regss - repozytorium dodatków</summary>
<description>Download Regss Add-ons</description>
<description lang="pl">Pobieraj i instaluj dodatki z repozytorium Regss'a</description>
<disclaimer> - </disclaimer>
<disclaimer lang="pl"> - </disclaimer>
<platform>all</platform>
</extension>
</addon>

Edit:
Znalazłem rozwiązanie ściągnąłem z https://github.com/Regss/xbmc-regss-repository/blob/master/repo/metadata.filmweb.pl/metadata.filmweb.pl-2.3.5.zip paczkę a później usunąłem z niej katalog "resources" i aktualizacja FilmWeb za drugim razem się powiodła. :)
Ostatnio zmieniany: 2017/03/28 22:46 przez wachcio@poczta.fm.

Filmweb.pl Scraper 2017/03/29 10:01 #14772

• bumbum35
  • Bywalec
  • bumbum35

• KODI: 16 Isengard
  • Sterowanie: Philips Prestigo , Klawiatura Logitech
  • HTPC: HTPC na asrock z E350 w obudowie mini ITX
Tez tak zrobiłem i działa

Filmweb.pl Scraper 2017/03/29 18:53 #14775

• Regss
  • MODERATOR
  • Regss

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., trochę motasz. Katalog resources zawiera ustawienia scrapera więc usuwając go "wypatroszyłeś" scraper z możliwości jego konfigurowania.

Link z mojej stopki prowadzi do repozytorium z którego dopiero można pobrać między innymi scrpaer Filmweb w wersji 2.3.5. Repozytorium to taka paczka dodatków. Jeśli zainstalowałeś repozytorium to w KODI musisz wejść w SYSTEM -> USTAWIENIA -> DODATKI -> Zainstaluj z repozytorium -> Regss Addons -> Dostawcy informacji -> O filmie -> Filmweb

Oczywiście teraz będziesz miał to oznaczone jako aktywne bo pobrałeś to bezpośrednio z pliku i "wypatroszyłeś"

Filmweb.pl Scraper 2017/03/29 21:42 #14776

Nie uważam się za tępego ale nie mogę jakoś zainstalować tego repozytorium. Zawsze wchodziłem w System>Menedżer plików>Dodaj źródło>Przeglądaj>Dodaj lokalizację sieciową... A tam wybierałem odpowiedni protokół czyli przeważnie http lub https W nazwie serwera wpisywałem link do repozytorium i ok. Tutaj próbuję różnie i pokazuje mi błąd połączenia z lokalizacją.
Co i gdzie mam wpisać aby zainstalować repozytorium?

Filmweb.pl Scraper 2017/03/29 21:59 #14777

• Regss
  • MODERATOR
  • Regss

Pobierz po prostu plik: raw.github.com/Regss/xbmc-regss-reposito...tory.regss-1.2.1.zip na dysk i wybierz "zainstaluj z pliku ZIP"

Filmweb.pl Scraper 2017/03/29 23:59 #14778

Regss napisał:
Pobierz po prostu plik: raw.github.com/Regss/xbmc-regss-reposito...tory.regss-1.2.1.zip na dysk i wybierz "zainstaluj z pliku ZIP"

Tak już wcześniej robiłem. Cały czas dostaję komunikat, że "Nieudana instalacja z pliku ZIP" :(

EDIT: Po którymś z kolei razów w końcu się zainstalowało... Nie wiem czemu musiałem to powtarzać tyle razy...
Ostatnio zmieniany: 2017/03/29 23:59 przez wachcio@poczta.fm.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś