KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: XBMC Eden - Problem ze skórką Convergence

XBMC Eden - Problem ze skórką Convergence 2013/02/18 21:02 #3689

• szczepan69
  • Junior
  • szczepan69

Witam serdecznie
Mam taki oto problem ze skórką Convergence: gdy w ustawieniach skóry zaznaczam opcję Use Extra FanArt as Media Backgrounds na "on" znikają mi fanarty wykonawców w muzyce i pozostaje tylko "płomienna gitara" w tle. Gdy ową opcję wyłączę fanarty artystów wracają na swoje miejsce, jednak zniaka prezentacja Extra fanartów w filmach i serialach. Przy czym na stronie domowej cały czas fanarty artystów się pokazują. Mam pytanie czy jest jakiś sposób, by zachować prezentacje Extra fanartów w filmach i fanarty wykonawców w zakładce muzyka?
I jeszcze jedno na stronie domowej po najechani na "Filmy" pokazują się fanarty ze wszystki filmów i seriali, a po najechaniu na "Seriale" również pokazują się fanarty ze wszystkich filmów i seriali. Czy można coś zrobić, żeby to rozdzielić tzn. po najechaniu na filmy pokazują się tyko fanarty z filmów, a po najechaniu na seriale tylko z seriali.
Z góry dziękuję za pomoc.
Jeszcze jedna rzecz, o ktorej zapomniałem. Część zasobów filmowych mam na innym laptopie jednak dodałem je do swojej bilioteki. Problem w tym, że mimo wyłączonego drugiego laptopa pokazuje mi w biblitece, że film jest dostępny. Czy można coś zrobić, by przy niedostępnych filmach pokazywał się jakiś znacznik?
Teraz to już chyba wszystko. :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś