KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: XBMC PVR + TV Headend ... złe kodowanie napisów DVB-T

XBMC PVR + TV Headend ... złe kodowanie napisów DVB-T 2012/06/01 20:43 #1167

• Gość

Panowie jak skonfigurować napisy dla dvb-t w tvheadend? Mam centreal europe iso i kicha :/ W tvheadend mam ustawione iso8859-2. W VLC jest ok.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: XBMC PVR + TV Headend ... złe kodowanie napisów DVB-T 2012/06/03 14:28 #1170

• IRAs108
  • Junior
  • IRAs108

Spróbuj dać iso6937. U mnie na takiej konfiguracji wyświetlają się poprawnie na DVB-T.

Odp: XBMC PVR + TV Headend ... złe kodowanie napisów DVB-T 2012/06/05 19:23 #1183

• Gość

Gdzie w xbmc mogę ustawić iso 6937? Nigdzie nie widzę takiego kodowania :/

Odp: XBMC PVR + TV Headend ... złe kodowanie napisów DVB-T 2012/06/05 21:43 #1184

• IRAs108
  • Junior
  • IRAs108

Ja używam wersji rozwojowej tvheadend2.13 i mam do wyboru w zakładce services kodowanie epg. link Swoją drogą korzystam z polskiego grabbera xmltv link

Odp: XBMC PVR + TV Headend ... złe kodowanie napisów DVB-T 2012/06/06 07:09 #1185

• Gość

W tvheadend mam tak ustawione. Problem jest po stronie xbmc (mam ten sam build pod windows). Pod vlc jest ok. TVHeadend mam w wersji ericv - poprawnie nagrywa do TS, bo andoma ma zwalone mkv.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś