KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: Fanart z Soundtracka

Fanart z Soundtracka 2012/10/14 09:20 #2114

• darlikola
  • Junior
  • darlikola

• KODI: Frodo
  • Sterowanie: Tablet
Witam serdecznie.

Problem jak w temacie - jednakże go rozwinę.

Jeśli mamy wykonawcę np X gdzie w katalogu są jego płyty i katalog extrafanart to w czasie odtwarzania - słuchania wyświetlane są extrafanarty.- JEST OK!

Problem powstaje gdy w katalogu SOUNDTRACK mamy płyty skatalogowane po nazwie filmu (łatwiej coś odnaleźć) np:

D: Soundtrack/ Robin Hood
/21 Grams
/Alexander itd

Mimo umieszczenia katalogu extrafanart w katalogu Aleksander nie zostają wyświetlone extrafanarty.
Jest to spowodowane zapewne wykonawcą. XBMC nie potrafi rozróżnić i ogarnąć w jednym w jednym katalogu kilku katalogów jednego wykonawcy.
Nie wiem czy to jasno opisałem - ale zakładam, że spotkaliście się już z tym problemem.
Wychodzi na to żę jedynym rozwiązaniem jest stworzenie nowej struktury katalogów np:

SOUNDTRACK/ Hans Zimmer/kod da vinci
/anioły i demony itd:(
Przypuszczam, iż w takim układzie dodając do takiej struktury katalogów jak wyżej katolog extrafanart z fanartami rz różnych filmów będą wtedy wyświetlane wszystkie jakie zostaną zamieszczone.
Jest to rozwiązanie dość utrudniające życie szukając jakieś płyty po nazwie filmu.

Reasumując:0 chciałbym by odtwarzając płytę np Kod da Vinci (autora Hansa Zimmera) wyświetlane były extrafanarty tylko z tego filmu. I - gdy chcę włączyć pytę Anioły i demony (też Hansa Zimmera) powinny wyświetlać się extrafanarty tylko z tego filmu.

Ma ktoś jakiś pomysł na rozwiązanie??

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniany: 2012/10/14 09:26 przez darlikola.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś