KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: KODI 14 - Brak fanartów artystów

KODI 14 - Brak fanartów artystów 2015/02/09 16:45 #10926

• Shadow_Defender
  • Junior
  • Shadow_Defender

• KODI: OpenELEC 7.0.1
  • Sterowanie: Pilot
  • HTPC: Zotac Zbox Nano XS AD11 Plus
Witam,

Przesiadłem się z XBMC 12 na KODI 14 .Korzystając z wersji 12 wraz ze skróą Confluence,scrapperem muzyki Universal Artist Scraper z zaznaczoną opcją : pobierania dodatkowych informacji o utworach podczas aktualizacji , XBMC w wersji 12 bez problemu pobierał fanarty artystów,w wersji KODI 14 większość artystów nie wyświetla fanartów - dlaczego ? Mam wszelkie opcje włączone jak w wersji 12 w tym ten sam scrapper muzyki : Universal Artist Scraper.Próbowałem zmienić scrapper na TheAudioDb Artist Scrpper- niestety brak fanartów.
W jaki sposób zmusić KODI 14 do pobierania fanartów dla poszczególnych artystów podczas aktualizacji baz danych muzyki ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

KODI 14 - Brak fanartów artystów 2015/02/16 14:23 #10985

• kicek99
  • Junior
  • kicek99

Miałem podobnie. Dopiero usunięcie Kodi 14 wraz ze wszystkimi zapisanymi ustawieniami i ponowna instalacja przywróciła działanie scrapperów. Teraz wszystko ( zdjęcia, informacje o artystach) pobierane są jak należy. Skóra CCM Helix + universal artist scapper + the audiodb artist scrapper.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś