KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: Local NFO

Filmweb.pl Scraper 2015/03/17 16:04 #11311

• prometheus
  • Junior
  • prometheus

• KODI: Kodi 15.0 Isengard – Alpha 2
  • NAS: NIE
  • MySQL: NIE
  • Sterowanie: Dell Mini Wireless Keyboard RK906
Zbychu napisał:
Tak local info only jest do tego wlasnie.
Aby odświeżyć całą biblioteke i nie klikać plik po pliku mozna usunac zrodlo i ponwnie je dodac z tym samym scraperem (local NFO only) i wowczas przeskanuje od nowa
Albo korzystac z jakiegos media managera (np naszego XTB)
Jednak ustawienie dedykowanego scrapera (np FilmWeb) pomaga czasem w tym aby dane które nie wpiszemy z NFO same się dociągneły (NFO w mixed mode)

Scrapper ten NFO co wspomnieliście też jest lipa.Pobierać ma z pliku NFO czyli wszystko to co mam w folderze np. grafika płyty jaką sobie pobrałem a wyświetla całkiem inną grafikę, tak samo jest gdy wybiorę scrappera polskiego.To mnie dziwi.Posługuję się menadzerem do zarządzania biblioteką takim co na forum zagranicznym posługują się.A jest ich w sumie ze 4 chyba:) a naszego nie mogę ugryść , dziwny dla mnie.No nic nie jest najgorzej , małe błędy jak są to skoryguje ręcznie..No ale nadal mi nie daje spokoju , to po co te programy są ? mają służyć do zarządzania mediami a całkiem co innego się wyświetla.A może to wina tych scraperów wbudowanych na stałe w Kodi??Bo widziałem tam chyba z 2 aktywne i pobierają info z zagranicznych portali filmowych, dobrze myślę ??
Ostatnio zmieniany: 2015/03/18 04:45 przez Zbychu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś