KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: Open hour chameleon i kodi 14 przycinanie filmikow po sieci i jej ustawienie

Open hour chameleon i kodi 14 przycinanie filmikow po sieci i jej ustawienie 2015/03/28 10:21 #11389

Witam. Mam taki klopot. Mam z kilkoma znajomymi sieci lan. Jeden z nich ma duzo filmow, koncertow i muzyki. Jestesmy polaczeni przez siec radiowa dość szybka. Kopiowanie np filmu leci z predkoscia "11MB/s" czyli prawie 100Mb/s siec jest. Problem lezy w kodi zainstalowanym na moim open hour chameleon. Nie wiem czemu ale filmiki z wysokim bitrate sie zacinaja. Buforowanie nie wyrabia. Wiem, wiem pewnie powiecie ze to wina zbyt wolnej sieci ale tak nie jest. Zainstalowane kodi na komputerze bez najmniejszego zaciecia odtwarza ten sam material od kolegi (bufor z 2x albo 3x szybciej sie porusza od odtwarzania). Zrobilem jeszcze jeden test i skopiowalem jeden z koncertow ktory sie zacinal od niego na swoj komputer i z mojego komputera puscilem na playerku i szlo super. Nie mam pojecia czemu tak sie dzieje.

Mam jeszcze jeden problem. Mam dekoder na enigmie i w nim dysk z filmami. Jest katalog udostepniony w sieci ale kodi nie widzi go. Wogole nie wykrywa dekodera w sieci. W jaki sposob on wyszukuje urzadzenia w sieci? Wiem ze da sie reczeni ustawic i tak zrobilem i dodalem zasob lokalny z sieci smb. Ale czy nie da sie jakos zmusic kodi zeby przeszukiwal siec po adresach ip z danej puli? Wtedy by znalazl wszystko pewnie co jest podpiete
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś