KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: Obrazy płyt

Obrazy płyt 2012/03/31 07:51 #439

Mam następną zagwozdkę, mianowicie obrazy płyt (te akurat z rozszerzeniem ” .mdx”, czyli zrobione DAEMON Tools-em).
Chcąc uruchomić plik za pomocą XBMC, a nie zewnętrznej aplikacji zaczyna się mały Kankan.
Po zamontowaniu obrazu w wirtualnym napędzie, nie otworzymy tego w żaden inny sposób, jak tylko podmapowując wirtualny napęd pod <ulubione> i podążając jak na screenie poniżej, aż do „VIDEO_TS” (można oczywiście podmapować bezpośrednio „VIDEO_TS”), ale nie o to chodzi.

Czy jest możliwość ułożenia obrazów w katalogu i załączania ich bezpośrednio, nie wrzucając za każdym razem do wirtualnego napędu?

Naprawdę nikt nie walczy z obrazami płyt? Nie wiem, tworzycie np. 150 wirtualnych napędów i tak sobie z tym radzicie? Jeżeli tak, to nie ma sensu. Lepiej wykorzystać np. PDVD odCyberlinka.
Ostatnio zmieniany: 2012/04/02 06:53 przez andrzej2212.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Obrazy płyt 2012/04/10 22:21 #655

• Paul
  • Junior
  • Paul

Nie wiem na ile to rozwiąże Twój problem, sam jestem świeżak jeśli chodzi o XBMC.
U mnie obrazy zapisane w .iso otwierane są bezpośrednio z plików. Nie trzeba nic montować itd.

Odp: Obrazy płyt 2012/04/12 17:45 #679

• djwozik79
  • Bywalec
  • djwozik79

• KODI: 17.1
  • NAS: tak
  • MySQL: nie
  • HTPC: Termaltake 202, 450gts , 4gb ram, 2 x4 955/ intel stick 2/32 oraz s6 edge plus
obrazy płyt: CUE, NRG, IMG, ISO, BIN

źródło
Ostatnio zmieniany: 2012/04/12 17:45 przez djwozik79.

Odp: Obrazy płyt 2012/04/26 18:30 #961

Witam po dłuższej nieobecności.
Wracając do tematu, to OK, mój błąd bo nie doczytałem, że XBMC nie wspiera .mdx. Zrzuciłem obraz do postaci .iso i jak mam go wskazać do 'udziałów'. Poprzez "Dodaj źródło" XBMC nie widzi plików, a przez "Odtwarzaj płytę" widzi tylko fizyczny napęd.

Ludzie!!!, czy naprawdę tak ciężko komuś napisać jak odtwarzać te obrazy?
Ostatnio zmieniany: 2012/04/27 10:38 przez andrzej2212.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś