KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

TEMAT: Przeglądanie lokalnych fanartów.

Przeglądanie lokalnych fanartów. 2012/04/06 18:39 #621

• djwozik79
  • Bywalec
  • djwozik79

• KODI: 17.1
  • NAS: tak
  • MySQL: nie
  • HTPC: Termaltake 202, 450gts , 4gb ram, 2 x4 955/ intel stick 2/32 oraz s6 edge plus
Ponieważ nie eksportowałem sobie kiedyś fanartów, a teraz ich lokalizacja w internecie się zmieniła, w momencie próby przeglądania ich (info z .nfo) nie wyświetla mi ikonek. Teraz pytanko, czy da się wskazać w pliku .nfo lokalne fanarty znajdujące się w katalogu z filmem i podkatalogu powiedzmy "fanart", tak aby wyświetlał je podczas wybrania " pobierz fanart" ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Przeglądanie lokalnych fanartów. 2012/04/08 20:03 #631

• Maciey
  • Senior
  • Maciey

• KODI: Kodi 14.0 “Helix”
  • NAS: Tak
  • MySQL: Tak
  • Sterowanie: Logitech 300i
  • HTPC: PC (SSD,AMD, RADEON) + RPi
Xbmc powinno wybierać zawsze lokalne pliki przed tymi pobieranymi z internetu
Powinno zatem wystarczyć utworzyć odpowiednie pliki (np fanart.jpg) w katalogu z filmem.
Ew można zostawić odpowiedni tag pusty np

<thumb></thumb>

Zanim zapytasz - czytaj: TO. Logi wklejaj TUTAJ.
Ostatnio zmieniany: 2012/04/08 20:04 przez Maciey.

Odp: Przeglądanie lokalnych fanartów. 2012/04/09 05:45 #638

• djwozik79
  • Bywalec
  • djwozik79

• HTPC: Termaltake 202, 450gts , 4gb ram, 2 x4 955/ intel stick 2/32 oraz s6 edge plus
Nie do końca o to mi chodziło. O tym 1 pliku lokalnym to wiem, ale dodatkowo mam powiedzmy 5 plików w katalogu fanty (fanty w katalogu z filmem o który chodzi) . Chodzi mi o wskazanie katalogu z dodatkowymi fanartami, i najlepiej tak aby nie podawać na stałe ścieżki np c:/ ...
a w drugą stronę czyli chodzi o film "Piotuś pan" to wchodzi w katalog fanty w piotruś pan i pokazuje mi kilka fanartów od razu przy filmie, a nie że muszę przeglądać dyski i szukać filmu i wskazać mu ten katalog za każdym razem gdy chcę sobie je przejrzeć.

Odp: Przeglądanie lokalnych fanartów. 2012/04/12 19:44 #680

• peter
  • Junior
  • peter

zamiast katalogu "fanty" zrób sobie "extrafanart" i tam trzymaj dodatkowe pliki a w ustawieniach biblioteki z filmami włącz opcję "dodatkowe fanarty" czy jakoś tak... oczywiście jeżeli skin którego używasz w XBMC obsługuje dodatkowe fanarty

Odp: Przeglądanie lokalnych fanartów. 2012/04/12 19:50 #681

• djwozik79
  • Bywalec
  • djwozik79

Skin obsługuje, włączyć dodatkowe fanarty zawarte w katalogu estrafanart wiem jak, ale nie o to mi chodzi. Chcąc zmienić fanart na jakiś lokalny muszę przeszukiwać dysk w celu wskazania mu danego fanarta. Nie wiem czy jest taka możliwość, chciałem za pomocą .nfo wskazać mu lokalizację tych fanartów, po to abym mógł sobie go zmienić nie grzebiąc po całej strukturze katalogów. A jeszcze lepiej gdyby to można było wskazać nie w formie d:/filmy/hq/tytuł , a w formie :jesteśmy w katalogu z filmem przeglądamy jego fanarty.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś