KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: DVBviewer

DVBviewer 2012/03/15 08:04 #229

Piter napisał:
Fajny post - na pewno sie przyda niejednemu

A mnie bardziej interesuje ten DVBViever - jak to dziala? mozna nagrywać nim programy z naziemnej DVBT?

Nie powinno być problemu, chociaż nigdy nie testowałem tunerów DVB-T, ale na DVB-S2 nagrywa bezproblemowo, działa też funkcja "Time Shift". Dla mnie na chwilę obecną najlepszy program do obsługi tunerów.
Może kiedyś w wolnym czasie kolega @smuto zrobiłby z tego wtyczkę ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

DVBviewer 2012/03/15 09:24 #230

• Piter
  • Autor Artykułów
  • Piter

• KODI: Ostatni stabilny
  • NAS: TAK
  • MySQL: TAK
  • Sterowanie: Logitech 300i, Logitech K400
  • HTPC: HTPC + RPi
andrzej2212 napisał:
Piter napisał:
A mnie bardziej interesuje ten DVBViever - jak to dziala? mozna nagrywać nim programy z naziemnej DVBT?

Nie powinno być problemu, chociaż nigdy nie testowałem tunerów DVB-T, ale na DVB-S2 nagrywa bezproblemowo, działa też funkcja "Time Shift". Dla mnie na chwilę obecną najlepszy program do obsługi tunerów.
Może kiedyś w wolnym czasie kolega @smuto zrobiłby z tego wtyczkę ;)

Mam obecnie kartę dtv1000s i ma w sumie fajny programik WinFast PVR2, ale program ma tendencje do zawieszania się lub całego kompa, zaprogramowane nagrywanie czasem nie działa... Czy nie masz takich prolemow z tym programem?

W PVR2 podoba mi sie rowniez to ze moge zaplanowac nagrywanie na okreslona godzine i komputer wybudzi mi sie z hibernacji (nie standby!) aby to nagrac - nawet nie wiedziałem ze cos takiego mozna robić - czy ten DVBViewer ma taka opcje?

Próbowałem tebo DVBViewera'a wygląda niezle i działa OK - tylko jest płatny ($15 zdaje się?)
No i w wersji demo nie mozna potestować nagrywania...

Odp: DVBviewer 2012/03/15 09:30 #231

• Maciey
  • Senior
  • Maciey

• KODI: Kodi 14.0 “Helix”
  • NAS: Tak
  • MySQL: Tak
  • Sterowanie: Logitech 300i
  • HTPC: PC (SSD,AMD, RADEON) + RPi
Dyskusja dt DVBviewera przeniesiona do nowego wątku
Zanim zapytasz - czytaj: TO. Logi wklejaj TUTAJ.

Odp: DVBviewer 2012/03/15 10:28 #232

Uwierz mi, że warto zapłacić te 15$ za program, lub... ;) nie płacić i korzystać z wersji demo.
Nie jestem przekonany co do wybudzania ze stanu hibernacji, bo do tematu HTPC powróciłem po ok. roku przerwy i przez ten czas nie korzystałem z SAT HTPC.
Co do programu, to: www.dvbviewer.com/en/index.php?page=manual
Spora dawka info :)

DVBviewer 2013/02/19 21:13 #3704

• bratmat
  • Junior
  • bratmat

Ja w dvbviewer mam coś zwalone z wychodzeniem z S3. Tez kupiłem bo to smieszne pieniądze. Ale na codzień i tak kożystam z WMC7 jest szybki i intuicyjny i oczywiscie wstaje z S3 przy nagrywaniu, dodatkowo łatwa konfiguracja usuwania reklam :-)

Najgorsze w HTPC jest to że jest to nieograniczona niczym dziura do wrzucania pieniędzy. Tu programik, dodatkowa karta DVB, dysk, pamięć i zaczyna się zabawa. Jeśli ma się zamknięte pudło to pieniądze tak łatwo nie uciekają :-P
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś