KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: Katalogowanie seriali - Przesiadka z MediaPortal

Katalogowanie seriali - Przesiadka z MediaPortal 2012/11/24 16:32 #2598

• Gość

Hejka

Po przesiadce z MediaPortal trafiłam na pewne uciążliwe dla mnie zachowane XBMC dotyczące seriali

W MP w folderze seriale miałem podfoldery bz tytułami seriali które trzymam kompletne i często do nich wracam - z tym XBMC nie miał problemu

Natomiast seriale które oglądam na bieżąco jak wychodzą nowe odcinki i po obejrzeniu dany odcinek kasuje wrzucałem zawsze "luzem" do folderu "Seriale" i MP taki serial ładnie znajdował i pokazywał na liście.
W XBMC to się nie udało, ale stworzenie dodatkowych folderów to nie problem , jednak jeśli taki folder istnieje i nawet jest pusty to serial pojawia się na liście

Chciałbym aby seriale które nie mają aktualnie żadnych plików nie wyświetlały się na liście , czy jest to jakoś możliwe w XBMC ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś