KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: cd ART

cd ART 2012/12/20 15:44 #2881

• red
  • Junior
  • red

Witam

Mam problem z 2 małymi denerwujacymi rzeczami w xmbc -> Muzyka

1. Jak dodac recznie zdjecie logo -> płyty cd (nośnika) która mozna zobaczyc na przykładowym filmiku.

2. Gdzie sie ustawia czas wyswietlania panelu z dodatkowymi informacjami o artyscie. Ten czas który jest standardowo ustawiony jest za krótki by przeczystac wszystkie informacje.

Red
Ostatnio zmieniany: 2013/01/04 11:00 przez Maciey.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

cd ART 2013/01/03 19:23 #3014

• antarctic
  • Junior
  • antarctic

• KODI: Kodi 16 RC3
Jeśli chodzi o system Windows, to ja robię w ten sposób:

Aby widać było "zdjęcie" cd, musisz do katalogu z danym albumem wstawić np. skan danej płyty. Plik musi nazywać się cdart i być w formacie .png . Pamiętaj tylko, że musi to być zdjęcie samej płyty, bez białych kantów, bo inaczej będziesz widziaj obracający się kwadrat, a nie płytę.

Co do panelu z informacjami, to nie wiem jak się reguluje czas jego wyświetlania, ale ja mam ustawione tak, aby info było wyświetlane stale. Robisz to naciskając klawisz i na klawiaturze.

Ostatnio zmieniany: 2013/01/03 19:28 przez antarctic.

cd ART 2013/01/04 22:56 #3045

• szala81
  • Junior
  • szala81

A jak w ogóle aktywować wyświetlanie cdart-u?
Czy jest to zależne od posiadanej skóry i czy ktoś wie jak to uaktywnić w Confluence?

cd ART 2013/01/04 23:14 #3046

• Regss
  • MODERATOR
  • Regss

• KODI: XBMC 13 Gotham
  • NAS: Nie
  • MySQL: Tak
  • Sterowanie: Medion X10, Logitech K360
Trzeba ściągnąć skórę która ma możliwość wyświetlania CD-Artu lub samemu przerobić. Powiem szczerze, że sam się kiedyś na to napaliłem. Ale niestety baza z CD-Artami jest bardzo uboga a jeśli ktoś chce takowy dla polskiej muzyki to niech zapomni. Oczywiście można samemu dodawać CD-Art'y do bazy jednak ich sporządzenie w jakimś Photoshopie jest strasznie czasochłonne.
Tutaj więcej informacji:
http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=53242
Regss Add-ons Repository - Filmweb.pl Scraper, Movielib, Audio Profiles, Filmweb Trailery, Backup Watched, Tag Star Rating, Polskie Stacje, Show Image
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś