KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: błędnie wyświetlane ikony wykonawców

błędnie wyświetlane ikony wykonawców 2013/02/07 12:31 #3446

• grzesioi
  • Junior
  • grzesioi

do każdego folderu z wykonawcą wkleiłem plik z fanart i plik o nazwie "folder" z ikoną wykonawcy.
po dodaniu ścieżki w xbmc do katalogu z mp3 większość ikon z wykonawcami wyświetla się poprawnie, a kilka pozycji wyświetla ikony nie wiadomo skąd mimo iż w każdym folderze jest poprawny plik (np. dla zesp. weekend ikona jest garou, a przy la Bouche ikona jest taka sama jak ikona albumu)
zmieniłem nazwę folderu zespołu dodając jedną literkę i wtedy wyświetla się już poprawna ikona. czyściłem opcją w ustawieniach,usunąłem nawet plik w C:\Users\[użytkownik]\AppData\Roaming\XBMC\userdata\Database\MyMusic32.db i po zmianie nazwy spowrotem na poprawną ikona jest ta która była wcześniej. ( ręce opadają :( ) skąd program ją zczytuje? gdzie ona jest zapisana.

w trybie biblioteki ikona artysty też jest zła a jak wejdę w info o artyście to ikona jest ta co powinna.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

błędnie wyświetlane ikony wykonawców 2013/02/07 12:59 #3448

• Regss
  • MODERATOR
  • Regss

• KODI: XBMC 13 Gotham
  • NAS: Nie
  • MySQL: Tak
  • Sterowanie: Medion X10, Logitech K360
Może w tagach mp3 masz zapisane jakieś okładki lub informacje w tych tagach są błędnie wprowadzone. Sprawdź tagi czy wszystko w nich jest ok.

Regss Add-ons Repository - Filmweb.pl Scraper, Movielib, Audio Profiles, Filmweb Trailery, Backup Watched, Tag Star Rating, Polskie Stacje, Show Image

błędnie wyświetlane ikony wykonawców 2013/02/07 13:08 #3450

• grzesioi
  • Junior
  • grzesioi

w tagach mam okładki albumów zapisane ale są te co trzeba, żeby coś było z tagami nie tak to po zmianie nazwy katalogu zespołu dalej błędnie by wyświetlało ikonę a ona jest wtedy poprawna.

Edit:

Wywaliłem program i wszystkie pliki z nim związane i wgrałem wszystko na nowo.

po fakcie znalazłem w necie żeby odznaczyć ukryte pliki i systemowe i okazało się że w folderach w których miałem problem poukrywane były pliki jpg z niechcianymi ikonami :)
Ostatnio zmieniany: 2013/02/08 09:35 przez grzesioi.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś