KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: FILMY W 3D

FILMY W 3D 2013/03/08 21:10 #3981

• Bobian
  • Junior
  • Bobian

Witam,
czy ktoś próbował oglądać filmy 3D na XBMC? Jedyny problem jest z napisami. W chwili obecnej chyba tylko GOM player odtwarza napisy konwertując je od razu do wersji trójwymiarowej. A ja nie potrafię stworzyć napisów, które odtworzy XBMC, choć próbowałem. XBMC napisy stworzone przeze mnie wykrywa, ale na ekranie ich nie widać. Ktoś zna rozwiązanie tego?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

FILMY W 3D 2013/04/03 15:48 #4364

• Indus
  • Junior
  • Indus

Witam sam się męczyłem z tym problemem można rozwiązać używając bingo playera,Km Player. Ale po sprawdzeniu wszystkich metod 3D OU działa z każdymi napisami wersje 3D SBS najlepiej pobrać napisy do takiego filmu w str ustawić w programie 3Dsubtitler.exe a tak przygotowane napisy wrzucić MKVMerge i wtedy każdy Player telewizor no i oczywiście xmbc odtworzy film z ładnymi napisami.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś