KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: Kilka pytań...

Kilka pytań... 2013/03/24 12:58 #4219

• amonet
  • Junior
  • amonet

Witam serdecznie.

Przygodę z XBMC rozpocząłem kilka lat temu (też trochę media portal), htpc stoi odłogiem juz dobre 1,5 roku. Teraz znów chciałbym reaktywować cały sprzęt.
Z racji długiej przerwy i raczej wykorzystywania podstawowych funkcji XBMC mam do Was kilka pytań :

1. Jaki odbiornik IR. Najlepiej nie Microsoft MC ponieważ nad HTPC mam XBOX 360 i także on reaguję jak ustawie swojego Harmony i300 jako pilot MC.

2.Sprawa trybu uśpienia komputera - czy komputer wznowi działanie za pomocą pilota IR , czy komputer wznowi działanie poprzez LAN (podłączenie innych komputerów , odtwarzaczy sieciowych przez LAN) .. nie chciałbym aby komp chodził non stop.

3. Czy istnieje plugin który umożliwia po podpięciu Pendrive'a wysłania (skopiowania) wybranego filmu pilotem (syn w swoim pokoju nie ma odtwarzacza sieciowego i ogląda z USB na TV)

4. Jak wygląda sprawa odtwarzania kilku filmów na kilku urządzeniach , wiadomo że odczyt dysko ma swoje granice oraz przepustowość sieci... czy da się na każdym komputerze ustawić minimalny bufor który musi uzupełnić przed oglądaniem czy też może trzeba się pilnować i z głównego HTPC / NAS oglądać jeden film (raczej rzadko się zdarzy żeby 3-4 użytkowników na raz chciał oglądać filmy)

Na tą chwilę to by było tyle , przepraszam jeśli na któreś z pytań jest na forum odpowiedź ale tak z grubsza tylko przejrzałem i nie znalazłem.

Pozdrawiam amonet
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś