KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: Problem przy instalacji Xbmc

Problem przy instalacji Xbmc 2013/05/27 12:45 #5001

• Zojka
  • Junior
  • Zojka

Witam
Proszę serdecznie o wyrozumiałość,bo jestem jeszcze w przedszkolu jeśli chodzi o nowy system jaki mam zainstalowany na komputerze Ubuntu 10.04. Chciałam zainstalować Xbmc.Znalazłam w internecie instrukcję i zgodnie z nią postąpiłam następująco:
wpisałam sudo add-apt-repository ppa:team-xbmc/ppa
sudo apt-get uptade
susoapt-get install xbmc
po zainstalowaniu uruchomiłam aplikację i zgodnie z instrukcją zmieniłam język
potem z podanej strony ściągnęłam zestaw wtyczek i kiedy uruchomiłam ponownie Xbmc pokazał mi się komunikat :serwer zdalnej komunikacji błąd przy uruchomieniu.
co mam teraz zrobić?
Dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniany: 2013/05/27 14:25 przez Maciey.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem przy instalacji Xbmc 2013/05/29 11:52 #5014

• esylwek
  • Junior
  • esylwek

Skoro wcześniej XBMC uruchamiał się, mogłaś zmienić ustawienia konfiguracyjne, to znaczy że z XBMC było wszystko O.K. Problem leży najprawdopodobniej w zainstalowanych wtyczkach, które to mogły coś napsocić. Trudno to zdiagnozować, jak również służyć pomocą, ponieważ nie podałaś jakie wtyczki, i w jakiej kolejności instalowałaś. Podaj proszę więcej informacji, a postaramy się pomóc.
Pozdrawiam.

Problem przy instalacji Xbmc 2013/06/02 14:25 #5027

• Zojka
  • Junior
  • Zojka

Dziękuję za zainteresowanie się moim problemem.Jestem początkującą w obsłudze Ubuntu i szukałam programu,dzięki któremu mogłabym oglądać transmisje na żywo, czy obrazy z kamer zamieszczonych na stronach www. Odinstalowałam program i na razie poddałam się.Napiszę na forum Ubuntu,może coś poradzą.Dziękuję i pozdrawiam.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś