KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: Podzial kanalow tv na kategorie

Podzial kanalow tv na kategorie 2013/10/31 22:13 #6538

• WG
  • Junior
  • WG

Witam,

Mam pewien problem z ustawieniem Ulubionych badz czegos co moze byc alternatywnym rozwiazaniem. Uzywam XBMC ze skorka Ace (ale moglbym uzyc innej), glownie do ogladania w***.tv. Chcialbym poprawic funkcjonalnosc interface'u ze wzgledu na zone i mala coreczke, i ustawic obsluge kanalow jak najprosciej i przejrzysciej, zamiast brnac przez cala sciezke.
Probuje ustawic Ulubione z wyborem kanalow wee.tv na kategorie tak zeby wyswietlaly sie jako duze ikonki poszczegolnych kanalow, oddzielnie z kanalami dla dzieci.
Probowalem utwozyc oddzielna zakladke Ulubione(z custom menu), ale nie moglem przypisywac kilku kanalow, a wszystko ladowalo do glownego Ulubione.
Czy da sie uzyc do tego problemu submenu lub smart menu, jesli tak to w jaki sposob?
Poprostu nie wiem jak zastosowac klasyfikacje stacji w***.tv(powinna byc domyslnie) oraz przykladowo skrotow lub wigetow do innych serwisow z poziomu home menu.

Prosze o pomoc.
Ostatnio zmieniany: 2013/10/31 22:22 przez WG. Powód: niedozwolne nazwy serwisow tv
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś