KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: Usypianie lapa po zamknięciu ekranu

usypianie lapa po zamknięciu ekranu i brak dolby true hd 2014/02/27 09:37 #8180

• kmc1974
  • Junior
  • kmc1974

Witam,
jako leciwy facet muszę się poradzić drogiej młodzieży. Stworzylem sobie nową zabawkę na bazie Atoma 2-rdzieniowego ale pewne rzeczy chciałbym poprawić.
1. XBMC na netbuku usypia jak zamknę pokrywe (matryce) - czy da się to jakoś wyłączyć? Ew - tak jak w windows klawiszami win+P przełączać gdzie ma być wyświetlany obraz?
2. Przez HDMI przechodzi mi swobodnie DD; DTS ale - pomimo, że amplituner to dekoduje Dolby True HD przejść mi nie chiało - na wyświetlaczu ampli nie ma żadnej informacji o sygnale. Oczywiście w ustawieniach zaznaczyłem DD THD.

Wersja XBMCbuntu 12.2!

Proszę zadawać każde pytania nie związane z wątkiem w oddzielnych tematach
Ostatnio zmieniany: 2014/02/27 11:14 przez Zbychu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

usypianie lapa po zamknięciu ekranu i brak dolby true hd 2014/03/01 00:10 #8209

• Zbigg
  • Junior
  • Zbigg

• KODI: Jarvis 16.1
  • NAS: Nie
  • HTPC: MINIX X5mini
U ciebie powinno to być gdzieś w System => Preferencje => Zarządzanie Zasilaniem i tam powinny być plany dla pracy na zasilaniu sieciowym i akumulatorze, będzie opis typu "działanie przy zamknięciu pokrywy laptopa" - wybierz BRAK.

Tak to wygląda u mnie na Xubuntu 12.04, próbuję zrobić NAS ze starego Acera Aspire One D250.

Motorola Moto G 2Gen (XT1068)
MINIX X5 Mini
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś