KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: telewizja na żywo w NAS ASUSTOR-AS-302T

telewizja na żywo w NAS ASUSTOR-AS-302T 2014/06/07 18:39 #9260

• malinka71
  • Junior
  • malinka71

• KODI: 12
Witam jestem nowicjuszem w ogóle w tym temacie ,więc proszę o zrozumienie , mam taki problem; Mam od kilku dni NAS asustor as-302t tam jest aplikacja XBMC wersji 12.3 ,doczytałem się już że zakładka TV w tej aplikacji sama nie działa a więc zainstalowałem dodatkową aplikacje którą system polecał to DVB LINK i zainstalowałem tuner tv PCTV 74e , zakładka dvblink działa , bo idzie oglądać tv ale poprzez serwer dvb link , a chcę oglądać poprzez XBMC , przeczytałem również że trzeba wejść w ustawienia > Dodatki >PVR , ale u mnie w ustawieniach nie ma / zakładki DODATKI , a w zakładce tv > ogólne jak klikam włączone to jest napisane/ brak wtyczek pvr więc proszę o pomoc jak mam to ustawić aby móc oglądać tv na xbmc, Jeszcze raz przepraszam jak jak coś zle napisałem albo nazwałem ale naprawdę zaczynam w tym dopiero
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

telewizja na żywo w NAS ASUSTOR-AS-302T 2014/06/08 13:55 #9261

• malinka71
  • Junior
  • malinka71

malinka71 napisał:
Witam jestem nowicjuszem w ogóle w tym temacie ,więc proszę o zrozumienie , mam taki problem; Mam od kilku dni NAS asustor as-302t tam jest aplikacja XBMC wersji 12.3 ,doczytałem się już że zakładka TV w tej aplikacji sama nie działa a więc zainstalowałem dodatkową aplikacje którą system polecał to DVB LINK i zainstalowałem tuner tv PCTV 74e , zakładka dvblink działa , bo idzie oglądać tv ale poprzez serwer dvb link , a chcę oglądać poprzez XBMC , przeczytałem również że trzeba wejść w ustawienia > Dodatki >PVR , ale u mnie w ustawieniach nie ma / zakładki DODATKI , a w zakładce tv > ogólne jak klikam włączone to jest napisane/ brak wtyczek pvr więc proszę o pomoc jak mam to ustawić aby móc oglądać tv na xbmc, Jeszcze raz przepraszam jak jak coś zle napisałem albonazwałem ale naprawdę zaczynam w tym dopiero
witam ponownie , doczytałem się powinno być tak system +ustawienia+wtyczki+ wyłączone wtyczki+ klienci Pvr+ wtyczka dvdlink , a ja mam ustawienia+wtyczki+ wyłączone wtyczki + dalej mam puste , proszę co mam zrobić żeby się pojawiła sie zakładka klienci pvr
Proszę o pomoc

telewizja na żywo w NAS ASUSTOR-AS-302T 2014/06/09 10:53 #9264

• arnie
  • Junior
  • arnie

• KODI: 15.2
  • NAS: Tak
  • MySQL: Nie
  • Sterowanie: pilot MCE
  • HTPC: OpenElec 6.1 + dvb-s2 TBS (VDR-serwer + VNSI klient + oscam
Z Twojego opisu wywnioskowałem że oglądasz tv poprzez www z tunera zainstalowanego na asusie-NAS-ie
Czyli serwer działa , a nie masz zainstalowanej wtyczki klienta dvblink.
Wtyczkę poszukaj TU .
Port odbioru streamingu to IP_NASA:8100 albo lokalnie 127.0.0.1:8100
Ustaw w tej wtyczce ten port i powinno zadziałać Pozdrawiam

telewizja na żywo w NAS ASUSTOR-AS-302T 2014/06/09 17:54 #9267

• malinka71
  • Junior
  • malinka71

Dziękuję za informacje wypróbuję w piątek jak będę w domu

telewizja na żywo w NAS ASUSTOR-AS-302T 2014/06/14 11:55 #9280

• malinka71
  • Junior
  • malinka71

Witam ponownie po zainstalowaniu wtyczki pvr dvb link 1.7.1 linux-86 nie mogę nadal oglądać Tv na żywo po właczeniu kanały tv wyskakuje mi komunikat , nieznany błąd przejrzyj dziennik , zakładka tv się wyłącza proszę o pomoc co zle robie aby oglądac tv na zywo

telewizja na żywo w NAS ASUSTOR-AS-302T 2014/07/01 17:40 #9374

• malinka71
  • Junior
  • malinka71

Witam wszystkich wróciłem do dalszej walki z xbmc , jak mogę sprawdzić czy xbmc widzi zainstalowany serwer tv dvblink , bo po zainstalowaniu serwera zewnętrznego dvblink i wpisaniu w serwerze użytkownika i hasło takie samo jak we wtyczce klienta pvr dvblink 1.7 i którą włączę i zaznaczę w zakładce ogólne włącz tv to odrazuc mi ją wyłącza więc nawet nie wiem czy xbmc widzi ten mój serwer tv
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś