KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: Koncert w bibliotece który jest w dwóch częściach, nie ma jak odtworzyć części drugiej

Koncert w bibliotece który jest w dwóch częściach, nie ma jak odtworzyć części drugiej 2014/12/17 15:07 #10396

• piogol
  • Junior
  • piogol

• KODI: kodi
  • NAS: nie
  • MySQL: nie
  • Sterowanie: klawiatura, mysz, pilot, tablet
  • HTPC: GA-A55-DS2
Witam, mam koncert w ISO z DVD. Jest to koncert dwuczęściowy (2xDVD). Mam go dodane do biblioteki jako film z okładką (jest rozpoznany przez scraper). Podczas uruchomienia tegoż koncertu odtwarza mi się zawsze pierwsza część. Nie mam możliwości wybrać drugiej. Jedynie poprzez menu "pliki"

Jak się generalnie odtwarza drugą część filmu/koncertu w XBMC Gotham 13.2

Druga sprawa, jako że ten koncert mam dodany jako film właśnie a nie jako koncert. Mam skórę która ma w głównym menu "koncerty" ale nie wiem jak dodać do tego pozycje. Zmiana typu zawartości koncertu mają takie możliwości: film, serial, teledysk, - nie ma koncertu.
Chodzi konkretnie o "Pink Floyd - Pulse"

I kolejna sprawa odnośnie płyt audio o podobnym charakterze. Mam w zbiorze również wydania dwupłytowe. Niektóre są rozpoznawane w bibliotece jako jedna pozycja , a niektóre jako 2 osobne pozycje CD1 i CD2.

Mnie bardziej pasuje jako jedna pozycja, wtedy piosenki z CD2 są ułożone po kolei po tych z CD1.
Co ma na to wpływ kiedy XBMC rozpoznaje daną płytę?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Koncert w bibliotece który jest w dwóch częściach, nie ma jak odtworzyć części drugiej 2015/01/02 17:10 #10525

• piogol
  • Junior
  • piogol

• KODI: kodi
  • NAS: nie
  • MySQL: nie
  • Sterowanie: klawiatura, mysz, pilot, tablet
  • HTPC: GA-A55-DS2
problem rozwiązany, aż dziw że nikt nie odpisał. Napiszę, może się komuś przyda.
W sytuacji kiedy mam 2x DVD pod jednym tytułem, to naciskając Enter XBMC odtwarza nam DVD1, aby przejść do DVD2 to zamiast Enter wciskamy prawy przycisk myszy lub klawisz "C" na klawiaturze, rozwijamy menu, a z niego wybieramy "Wybierz część", potem pojawiają nam się wszystkie możliwe części, więc następnie wybieramy już część drugą. Amen.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś