KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Zanim zadasz pytanie upewnij się że przeczytałeś: kodi.org.pl/index.php/component/content/...nim-zaczniesz-z-xbmc

Uprzejmie prosimy o szczegółowe nadawanie nazwy tematu, by potem łatwo można było go znaleźć w wyszukiwarce ;-) Pamiętaj, że swoim tematem możesz pomóc komuś, kto będzie miał taki sam problem.

TEMAT: Dwie wersje językowe tego samego serialu - jak rozróżnić?

Dwie wersje językowe tego samego serialu - jak rozróżnić? 2015/01/25 21:35 #10805

• ksrhaziel
  • Junior
  • ksrhaziel

• KODI: 12.3 Frodo
  • NAS: Tak
  • MySQL: Nie
Witam,

Szukałem po różnych stronach i forach, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi. Mianowicie mam pewien serial w dwóch różnych wersjach językowych. Oryginalny - angielska ścieżka dźwiękowa, oraz polski lektor. Serial mam w dwóch folderach XXX.[PL] oraz XXX.[EN], oczywiście później 'Season1' i odcinki.

XBMC (wersja 12.3 Frodo) świetnie rozpoznaje serial, lecz w żaden sposób nie dzieli mi go na dwie różne wersje - tym samym mam w XBMC jeden serial 'XXX' w środku dobrze podzielone na sezony, lecz jak wejdę w dany sezon mam tam dwa wystąpienia odcinka o tej samej nazwie. Każdy z inną ścieżką dźwiękową. Pliki są praktycznie tej samej jakości (różni się tylko ścieżka dźwiękowa), więc nijak nie jest w stanie poznać, który to który.

Ktoś ma pomysł jak mogę zmusić XBMC do wyświetlenia serialu w dwóch wersjach (zgodnie z dwoma folderami) ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Dwie wersje językowe tego samego serialu - jak rozróżnić? 2015/01/26 12:09 #10808

• wicked666
  • Junior
  • wicked666

Na twoje pytanie Ci nie odpowiem bo sam nie mam takiego problemu. Ale nie mam z prostego sposobu, po prostu trzymam jeden plik z dwiema ścieżkami dźwiękowymi. Wiem że jest z tym trochę roboty aby dołożyć drugą ścieżkę dźwiękową, ale jakbym miał trzymać seriale czy filmy w dwóch wersjach to bym nie nadążał z dokupywaniem dysków ;-)

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś