KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Profile dla pilota

Profile dla pilota 2013/02/05 13:15 #3392

• wicked666
  • Junior
  • wicked666

Sprawa na pierwszy rzut oka wydaje się prosta, może ktoś miał do czynienia z podobnym zagadnieniem. Do sterowanie HTPC używam pilota X10 z odbiornikiem radiowym. Do pilota dołączony był prosty program do którego sam stworzyłem profil dla XBMC, tz do przyciski na pilocie skojarzyłem z skrótami na klawiaturze. Działa to bardzo dobrze, ze sterowaniem nie ma żadnego problemu. Ze względu na rozbudowę kolekcji płyt blu ray w postaci katalogu (bdmv) sprawa zaczyna się komplikować. Jak wiadomo XBMC nie wspiera menu na płytach BR, także do ich oglądania używam TMT5 jako external player. I tu pojawia się problem, gdyż skróty w XBMC są inne niż w XBMC. Szukam programu do obsługi pilota w którym za pomoca skrótu na klawiaturze będzie można zmienić profil dla pilota tak aby będąc w XBMC sterować tak jak dotychczas a po włączeniu płyty blu ray przejść na inny profil z odpowiednio skonfigurowanymi skrótami. Ktoś wie jak który program może mieć takie opcje ewentualnie czy jest jakieś inne rozwiązanie tego problemu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Profile dla pilota 2013/02/05 13:20 #3396

• Regss
  • MODERATOR
  • Regss

• KODI: XBMC 13 Gotham
  • NAS: Nie
  • MySQL: Tak
  • Sterowanie: Medion X10, Logitech K360
EventGhost to obsługuje. Wykrywa na jaką aplikację się przełączasz i odpowiednio aktywuje dla niej grupę przycisków.

Regss Add-ons Repository - Filmweb.pl Scraper, Movielib, Audio Profiles, Filmweb Trailery, Backup Watched, Tag Star Rating, Polskie Stacje, Show Image
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś