KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pilot i 2 monitory

Irda na port rs232 i pilot harmony 700 2013/11/18 15:40 #6690

Panowie mam pytanie jeszcze jak chodzi o xbmc na windows 7. Mam 2 monitory. Jednym jest TV na ktorym mam ustawione xbmc a 2 to zwykly monitor od komputera. Ustawiony jest w komputerze podzial na 2 monitory. Pytanie moje:
Czy da sie w jakis sposob ustawic tak xbmc zeby zawsze byl obslugiwany pilotem nawet jak cos robie na monitorze od komputera np przegladam poczte albo pisze cos w wordzie? Chodzi mi o to zeby niezaleznie dzialal xbmc od tego co robie na komputerze i ze jak gdzies klikne myszka to trace kontrole nad nim z pilota.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Pilot i 2 monitory 2013/11/20 10:20 #6697

• ciechomir
  • Autor Artykułów
  • ciechomir

• KODI: GOTHAM, KODI
  • NAS: Tak
  • Sterowanie: Zintegrowane w Zalman
Hmmm....
Mam podobnie. Ale u mnie działa ok. Mycha jest na jednym monitorze a pilot obsługuje xbmc na drugim, ale ja mam imona i dedykowana aplikacje do tego.
Może pokombinuj w jaki sposób rozdzielacz obraz na dwa monitory. Może to ci cos da

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

XBMCbuntu
gg: 8102339

Re:Pilot i 2 monitory 2013/11/20 13:15 #6698

Obraz jest rozdzielony. Tzn nie jest to klon tylko 2 osobne pulpity ale i tak to jest polaczone razem. A co to jest ten imon? Cos tam znalazlem i to jest jakis manager pulpitu czy cos. Jest to program ktory mozna zainstalowac na windows 7?
Ostatnio zmieniany: 2013/11/20 13:23 przez kowalmisiek.
Moderatorzy: Regss, zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś