KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Problemy dotyczące XBMC uruchamianego na Android

TEMAT: XBMC i Android

XBMC i Android 2013/09/15 21:33 #6001

• antarctic
  • Junior
  • antarctic

• KODI: Kodi 16 RC3
Witajcie. Myślę o kupnie jakiegoś urządzenia pod TV z systemem Android, do około 350 zł. Jenak jest tego na Allegro mnóstwo i w związku z tym chciałbym prosić was o poradę dot. tego, jakie urządzenie byłoby odpowiednie. Najważniejsze, aby obsługiwał jako tako XBMC, i miał wejście do kabla internetowego (chyba nazywało się to RJ45 czy jakoś tak), bluetooth i wyjście na starszy (tzn. kineskopowy) TV to już opcjonalnie. W sumie dźwięk DTS też mogłoby odsługiwać (choć w sumie jakby XBMC hulał, to DTS też).

Znalazłem coś takie,ale nie wiem, czy na tym XBMC by chodził, niby w nagłówku jest XBMC no ale to może być chwyt.

allegro.pl/android-smart-google-tv-box-m...lot-i3536465005.html

Czekam na wasze propozycje i dzięki za wszystkie rady.

Pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

XBMC i Android 2013/09/23 20:25 #6098

Witaj.
ja polecam dongla firmy cabletech o numerze URZ0351.
Posiada on:
System operacyjny: Android 4.0 (lub nowszy)
- CPU: 1.6GHz Dual Core - RK3066 Cortex-A9
- GPU: Mali 400 MP4
- RAM: 1GB DDR3
- Pamięć wewnętrzna: 4GB Flash
- Pamięć dodatkowa: obsługa kart MicroSD do 32GB
- Zasilanie: DC 5V /2A (MicroUSB)

Złącza i porty
- 1x HDMI
- 2x port USB 2.0
- 1x port MicroUSB
- 1x Czytnik kart MicroUSB (TF)

Sieć
- WiFi 802.11 b/g/n
- Bluetooth

Jeśli chodzi o to co podałeś na linku to zabawka sobie nie poradzi z taką ilością urządzeń przy zasilaczu 2A,ten cabletecha potrafi zrobić restarta przy podłączonym dysku 500GB i klawiaturą bezprzewodową oraz włączonym wi-fi(za mało prądu :-) ).
Jeśli chodzi o rj45 to najszybciej bym ci polecił d-linka "D-Link DSM-510" bardzo ciekawe urządzenie ale ma swoje oprogramowanie(posiadam go od 4 lat) teraz mam dongla cabletecha jedno i drugie non stop w użytkowaniu ale xbmc jest dużo wygodniejsze nawet na andku.
A tak na koniec podpowiem Ci jedną ciekawą sprawę przesył strumieniowy i xbmc już w swoim czasie bardzo dobrze funkcjonował na xbox(stary poczciwy czarny klocek) tam miałeś połączenie kablem(skrętka rj45)swój wewnętrzny dysk,pilota i te sprawy co bardziej zabawne już wtedy było 720p na kablu RGB....
dużo by pisać ale i tak już nic nie zmeni historii

XBMC i Android 2013/10/06 13:04 #6255

• jacek2432
  • Junior
  • jacek2432

Jeśłi nie kupiłes jeszcze dongla to polecam minix neo g4. Mam, używam ale z romem KirOut 1.7. Do tego XBMC 13 Gotham alpha 8 zero przycinki:)

A tak ogólnie to parametry jak wyżej:)
Ostatnio zmieniany: 2013/10/06 13:05 przez jacek2432.
Moderatorzy: zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś