KODI Fanklub Polska

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Problemy dotyczące XBMC uruchamianego na Android

TEMAT: Odtwarzacz XBMC na Androidzie - pliki mkv

Odtwarzacz XBMC na Androidzie - pliki mkv 2013/10/24 19:57 #6469

• mihauz
  • Junior
  • mihauz

Witam,
Noszę się z zamiarem zakupu odtwarzacza na Androidzie na którym chcę zainstalować XBMC. Jakie minimalne wymagania powinien mieć odtwarzacz by z powodzeniem móc odtwarzać na nim pliki *.mkv (by nie cięło obrazu)?
Ostatnio zmieniany: 2013/10/24 19:57 przez mihauz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odtwarzacz XBMC na Androidzie - pliki mkv 2013/11/15 18:47 #6642

• airfx
  • Junior
  • airfx

Witam od jakiegos czasu mam k-r42, jeden z lepszych playerów z andkiem, niestety widze ze ze stabilna wersja xbmc na androida trzeba troche poczekac. Najwowsze oficjalne xbmc 13 słabo radzi sobie z hd po jakims czasie obraz zaczyna klatkowac po prostu trzeba czekac na nowsze wersja xbmc. Na mx playerze 1080p smiga bez problemu. Najstabilniejszy jest justXBMC od lewego jest to o ile pamietam przerobiony 12.3, niby wszystko smiga ok ale u mnie po ok półtorej godzinie filmu zaczyna klatkowac, wystarczy wyłączyc i włączyc wideo i jest ok ale kapke denerwujące. Tak wiec moim zdaniem jeszcze kapke trzeba poczekac na dopracowane xbmc na androida. Cos sie rusza, coraz wiecej playerów wychodzi, z chin mozna do 100 baksów kupić swietny sprzet, niestety u nas to nadal sprzet niszowy i niewiele ludzi o tym wie ale powoli zaczyna sie cos dziac.

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: zet120, Admin
Zasilane przez Forum Kunena :: Diseño Zaragoza

Aby kontynuować, pokaż nam kim jesteś