InteliHotel – program dla dużych i małych hoteli

W dzisiejszych czasach nie ma branży, która może sprzedawać swoje produkty i usługi bez wsparcia specjalistycznych programów oraz systemów internetowych. Wiele firm działa tylko i wyłącznie w oparciu o funkcjonowanie danych oprogramowań, które wyznaczają najważniejsze zadania. Pensjonaty, restauracje, firmy produkcyjne i logistyczne, to tylko nieliczne branże, które potrzebują takiego wsparcia, dlatego w dzisiejszym artykule podpowiemy Wam, jak odpowiednio i najprościej zarządzać hotelem.

Od czego zacząć?

Każdy właściciel, czy manager hotelu, doskonale wie, że w dobie tak dużej konkurencji bardzo ciężko jest sprostać wszystkim oczekiwaniom gości, którzy odwiedzają nasz obiekt. Aby wszystko funkcjonowało na jak najwyższym poziomie, a hotel zbierał pozytywne oceny wśród swoich klientów, trzeba zadać o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Tym bardziej, jeżeli mówi o obiektach typy premium, które stale muszą korzystać z nowych i intuicyjnych rozwiązań, aby wychodzić naprzeciw wysokim oczekiwaniom swoich gości.

Na prawidłowe funkcjonowanie hotelu wpływa wiele czynników, tak jak na przykład:
– szybka rezerwacja internetowa — chociaż świat został już dawno zdominowany przez Internet, to nadal wiele hoteli nie ma możliwości rezerwacji noclegu online, co z pewnością odbiera im wielu klientów;
– jakość obsługi — każdy gość od pierwszego kontaktu z naszą marką powinien czuć się dobrze, bez względu na to, czy pisze e-mail z zapytaniem, czy kontaktuje się telefonicznie lub przekracza próg naszego hotelu;
– czystość — w dzisiejszych czasach goście są coraz bardziej świadomi, nic, tak nie denerwuje, jak wady techniczne, czy brudne pokoje;
– atrakcje — dodatkowa rozrywka z pewnością pozwala na to, aby milej spędzić czas, dlatego warto mieć coś w zanadrzu.

To tylko nieliczne rzeczy, które przekładają się na sukces danego hotelu, jednak, aby to wszystko mogło działać, jak dobrze naoliwiona maszyna, warto zadbać o logistykę wszelkich działań. Do tego niezbędne jest profesjonalne oprogramowanie, które pozwala sprawnie zarządzać danym obiektem.

Program dla hoteli — jaki wybrać?

Jeżeli nasz obiekt posiada dodatkowe atrakcje takie ja basem, czy sauna oraz sale konferencje, warto skupić się na tym, aby narzędzia, z których korzystamy, były maksymalnie rozbudowane.

InteliHotel to program dla hoteli, który sprawdza się w przypadku małych i dużych obiektach hotelowych. Za pomocą tego programu pracownicy mogą się swobodnie komunikować, co jest niezwykle istotne podczas zmian w grafiku, czy dodatkowych próśb ze strony klienta. Możliwość zarządzania rezerwacją sal, jacuzzi, czy innych dodatkowych atrakcji sprawia, że goście nie będą musieli rywalizować z innymi o chwilę tylko dla siebie.

Z obsługi hotelowej korzysta coraz więcej firm, które organizują konferencje, czy szkolenia dla swoich pracowników, dlatego istotne jest również to, aby program dla hoteli miał możliwość generowania niezbędnych dokumentów takich, jak np. faktury.

Bez odpowiednich narzędzi żadna firma oraz jej pracownicy nie mogą działać sprawnie i tak, jak oczekują tego klienci, dlatego warto skupić się na tym, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dla naszego biznesu.

Posts created 70

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.