Filmy z motywem Halloween

filmy z motywem Halloween

Oto kilka filmów rozgrywających się wokół Halloween, które mogą Cię przestraszyć lub rozśmieszyć. Poniżej znajdziesz filmy na Halloween dla dzieci i dla dorosłych. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie wymienione poniżej filmy znajdziesz za darmo na KODI korzystając z wtyczki FanFilm. Filmy są w niej dostępne zarówno z napisami, jak i lektorem.

Komedie z motywem Halloween

Burying the Ex (2014)

Burying The Ex na kodi za darmo

Fanatyk horroru Max spotyka się z piękną Evelyn. Max robi wszystko, co w jego mocy, aby Evelyn była szczęśliwa, w tym zmienia dietę i sprzedaje swój stary samochód. Pewnego dnia w sklepie Max rozładowuje najnowsze przesyłki i znajduje Szatana Dżina, obiekt, który twierdzi, że może zaspokoić wszelkie pragnienia i potrzeby. Wierząc, że jest to kolejny głupi przedmiot dla sklepu, Max kładzie go na półce w magazynie i odrzuca.

Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz / When We First Met (2018)- komedia romantyczna z motywem Halloween

Gdy spotkaliśmy się pierwszy raz

Dzięki magicznej budce fotograficznej, która przenosi Noah go w przeszłość, ponownie przeżywa on noc Halloween, podczas której chce zmienić bieg wydarzeń, jakie mają zajść między nim a Avert Martin.

Hubie ratuje Halloween / Hubie Halloween (2020)

Hubie ratuje Halloween (Hubie Halloween) (2020)

Hubie nie jest zbyt popularny w Salem. Ale kiedy niepokojące rzeczy zaczynają się dziać w Halloween, postanawia uporządkować swoje miasto.,

Horrory i thrillery z motywem Halloween


Dom Strachów / Haunt (2019)

Dom Strachów Haunt (2019)

W noc Halloween, sześciu przyjaciół natknęło się na “radykalny” nawiedzony dom, który obiecuje karmić ich najbardziej niewypowiedziane obawy. Kiedy zdają sobie sprawę, że ich koszmary są prawdziwe, śmierć wprasza się na imprezę.

Babysitter Massacre (2013)

Babysitter Massacre (2013)

Tytuł mówi wszystko. Po stracie jednego z ich przyjaciół, grupa niczego niepodejrzewających opiekunek zostaje prześladowana przez pozbawionego twarzy mordercę, który z wielką przyjemnością zabija młode kobiety w noc Halloween.

31 (2016) – Horror z motywem Halloween

31 (2016) -Horror na Halloween

W nocy 30 października 1975 r. pięć losowo wybranych osób zostało porwanych i przetrzymywanych jako zakładnicy w miejscu zwanym Światem Morderstw. W Halloween, muszą walczyć o życie w brutalnej i sadystycznej grze.

Terrifier (2016)

Terrifier (2016)

Monica Brown, prowadząca talk show, przeprowadza wywiady z poważnie oszpeconą kobietą, która jest jedyną ocalałą z masakry, która miała miejsce w poprzednie Halloween z udziałem zabójcy o pseudonimie “Art the Clown“. W noc Halloween dwie przyjaciółki, Tara i Dawn, opuszczają imprezę Halloweenową i po pijanemu wracają do samochodu Dawn, gdzie zauważają dziwnego mężczyznę w stroju klauna.

Filmy na Halloween dla dzieci i całej rodziny

Koralina i tajemnicze drzwi / Coraline (2009)

Koralina i tajemnicze drzwi  Coraline (2009)

Film dla odważnych dzieci w każdym wieku. Koralina nie jest miłą małą dziewczynką. Jest nieprzyjemna, narzeka, ma nastawienie i niechętnie nawiązuje przyjaźnie. Pewnej nocy, myszka prowadzi Koralinę przez tajemnicze drzwi, portal do bardziej kolorowej i wesołej wersji jej prawdziwego domu. Koralina poznaje tam swoją drugą matkę i ojca:

Karolina: -nie wiedziałam, że ma  druga matkę
Druga mama: -każdy ją ma.

Koralina film animowany dla dzieci

Po pierwszej wizycie w tajemniczej krainie Koralina uznaje swoje przeżycia za sen. Film na KODI z dubbingiem. W polskiej wersji językowej głosu postaciom m.in Dominika Kluźniak (Koralina), Izabela Dąbrowska (matka), Jacek Bończyk (ojciec).

Wyspa potworów / Monster Island (2017)

Wyspa potworów  Monster Island (2017)

Kiedy młody Lucas dowiaduje się, że tak naprawdę nie jest człowiekiem, wiadomość zmienia cały jego świat. Zwłaszcza, że jego pierwsza transformacja w potwora nastąpiła na oczach dzieci w szkole! Na KODI ten film animowany dostępny jest z dubbingiem.

Mały Wampirek / The Little Vampire (2000)

Mały Wampirek The Little Vampire (2000)

Mały wampir to film komediowy z 2000 roku, oparty na serii książek dla dzieci o tym samym tytule autorstwa Angeli Sommer-Bodenburg, o chłopcu, który próbuje uratować młodego wampira i jego rodzinę przed bezwzględnym łowcą wampirów.

Czytaj też o tym w jaki sposób dodać listę polskich filmów VOD i zagranicznych z polskim lektorem, lub napisami do Kodi korzystając z wtyczki PVR IPTV Simple Client.

One thought on “Filmy z motywem Halloween

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.