Kilka problemów z Kodi – Pvr , wywalanie transmisji…

  • cOCKER
  • Junior
  • Offline
  • Postów: 6
  • Pomógł: 0
  • KODI: 17
  • OS: windows 10
  • HTPC: Laptop i3, 6gb ramu

Siema wszystkim. Jestem nowym userem jak na forum tak samego programu Kodi… Dopiero wczoraj trafiłem na to cudo przegladając youtube gdzie znalazłem poradnik. Korzystam z prostych rzeczy – Fusion, LivePolishTV, MRknow… Nic specjalnego jak na moje wymagania wystarczy – grunt iż nie muszę się kłócić z żoną kiedy ona ogląda głupie seriale a ja mam ochotę na mecz czy skoki ;p . Ale… zaczyna się zgryz. Niektórzy będą sapać że pytam o takie proste rzeczy… ale dla laika i kogoś kto kilka godzin „użytkuje” to jest skomplikowane ;p

A więc :

1. Dlaczego co chwila wywala mi ( średnio po 5 minutach oglądania) każdy kanał TV jaki odpalę – oglądam np HBO , po 5 minutach wywala mi do wyboru kanałów ?? Jest to spowodowane obciążeniami czy jakimś błędem programu ?? ( nie używając PVR Live Tv )

2. Jak w PVR Live TV stworzyć kilka list i przełączać się miedzy „stacjami” w sensie jedna lista to kanały z przykładowo nowa video, kolejna lista to np kanały z telwizjady ( wiadomo chyba o co mi chodzi). Jak używam PVR Live TV nie wywala mi transmisji i oglądam bez przerwy ( patrz pytanie wyżej) – pytam bo jak wiadomo niektóre kanały są dostępne tylko „tutaj a inne tylko tam”( nie wiem jak dodać MrKnow, a opcje z PVR mam dostępną tylko dla LivePolishTV- załacznik).

3. Czy jest jakiś inny zamiennik PVR który umożliwi to o czym piszę wyżej. Ewentualnie ktoś może polecić mi jakieś inne „dodatki” addony do oglądania tv gdzie będzie również spory wybór ( MrKnow posiadam jest spoko ale nie wiem jak dodać do PVR).

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi – mam tylko nadzieję ze w dobrym miejscu zamieściłem temat.

Dodam jeszcze jedno pytanie – PVR pobiera mi informacje o programach ( epg ) ale … pobiera mi z wcześniejszego dnia… nie z obecnego czyli dzisiejszego… Ktoś miał taki motyw ?? ( bez urazy ale nie będę płacił 20 zł / miesiąc za płatne epg z innego forum… dlatego szukam darmowych zamienników).

Załączniki:

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.