Aeon – Problem z głównym menu i nowymi folderami

• barman79
  • Junior
    Junior
  • Oklaski:
  • KODI: 15.2 Isengard
  • Windows 10

Witam,
mam wersje XBMC 13.1 Gotham i skórkę AEON MQ5 i problem w głównym menu.
Stworzyłem sobie dodatkowe przyciski, coś takiego:

FILMY 1 – FILMY 2 – SERIALE – SERIALE 2 – BAJKI – KONCERTY – MUZYKA – GRY

Jednak gdy dodaję bibliotekę do folderu 'FILMY 1′ to automatycznie dodają się one też do folderu 'FILMY 2′ oraz do 'BAJKI’. Wygląda to tak jakby te 3 foldery były ze sobą związane (w tych folderach mam wszystko to samo). Analogicznie sprawa ma się z folderami SERIALE i SERIALE 2, jak coś dodam do jednego to w drugim też się pojawia, jak skasuję to w drugim też. Muzyka i Koncerty – wszystko ok, ale pewnie jakbym utworzył dodatkowe foldery to byłby podobny problem. Coś pewnie robię źle tylko nie mogę dojść co. Wczoraj cały wieczór spędziłem na szukaniu przyczyny i nic, deinstalacja xbmc, instalacją kodi (ten sam problem dalej występował), powrót do gotham, zabawa z podmenu… nie mam pomysłu. Może ktoś coś podpowie?

A w zasadzie to najchętniej bym został z jednym katalogiem filmy ale żeby po kliknięciu na przycisk FILMY pojawiły się podfoldery FILMY HDD, FILMY PC, BAJKI i dalej po kliknięciu na jeden z tych podfolderów żeby się pokazała ustawiona dla nich biblioteka. Nie wiem jak to ugryźć.

• baarmi79
  • Junior
    Junior
  • Oklaski: 1
  • KODI:
Ok udało się zrobić dokładnie tak jak chciałem. Rozwiązaniem jest stworzenie „inteligentnych list odtwarzania” i odpowiednie ich skonfigurowanie. Następnie w opcjach menu głównego trzeba zamienić któreś z pól głównego menu z zapisaną wcześniej listą odtwarzania (dobrze jest wcześniej rozplanować ilość i kolejność list bo później żeby zamienić miejscami to jest dużo roboty). W ten sposób udało mi się stworzyć: FILMY, FILMY 2, BAJKI, BAJKI 2, SERIALE, KONCERTY, MUZYKA, GRY, FOTO.
Dodatkowo w opcjach menu ukryłem główny katalog FILMY (nie listę) bo w nim gromadziła się cała biblioteka pomieszana z zakładek filmy, filmy 2, bajki itd.

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.