Z tego co wiem nie ma jeszcze zadnego TV z obsluga XBMC – i pewnie dlugo nie bedzie takiego (a przynajmniej z pelną obsługą…)
Jak wiadomo XBMC daje mozliwosc instalowania wszelkiej masci wtyczek – które niekoniecznie mogą się podobac producentom (zwłaszcza telewizyjnym / filmowym)
Z mojego doświadczenia – kupilem ok rok temu samsunga z opcja SmartTV i powiem tak – pobawiłem sie tym z 2 tyg i finalnie kupiłem sobie Malinkę za 150zł i nigdy nie uzywałem po tym finkcji Smart
Gdybym mógł jeszcze raz wybierac kupiłbym tańszy model bez Smart (różnica wówczas była ok 300zł) i dokupił Malinkę – jest to duzo bardziej funkcjonalne rozwiązanie, uzywa się tego samego pilota co do TV a mozliwości sa przeogromne
Lepiej to przemyśleć…