Dodawanie plików do biblioteki osobo audio i video

• piogol
  • Junior
    Junior
  • Oklaski:
  • KODI: kodi
  • Windows 7.
Z góry przepraszam za tak banalny problem, ale chcę się upewnić, a mianowicie:

żeby dodać plik video do biblioteki, to odszukuję go w menu „pliki” rozwijam menu i wybieram „znajdź informacje” (lub coś w tym stylu) co dodaj tą pozycję do biblioteki lub
w głównym menu, w podmenu filmy, wybieram „aktualizuj” i sprawa jest rozwiązana

natomiast przy plikach audio w menu „pliki” z głównego menu nie są wyświetlane, a jedynie w głównym menu, w podmenu muzyka, i potem pliki, wtedy mi wyświetla katalog audio, i wybieram „dodaj do biblioteki”

Czy da się tak zrobić, żeby za jednym razem w „plikach” widzieć i audio i wideo i stamtąd je dodać do biblioteki ?

• Piter
  • Autor Artykułów
    Autor Artykułów
  • Oklaski: 12
  • KODI: Helix
  • W7, OpenElec
Chyba nie rozumiem o co ci chodzi…
dlaczego mialbys razem widziec audio i wideo ?

• piogol
  • Junior
    Junior
  • Oklaski:
  • KODI: kodi
  • Windows 7.
chodzi mi o to że kiedy wybieram „pliki” z głównego menu, mam podgląd TYLKO do plików wideo, mimo że to nie jest biblioteka, tylko zawartość katalogów na dysku.
Żeby mieć podgląd do plików audio, muszę do nich wejść przez menu „muzyka”

Czy to tak ma być?
Inaczej mówiąc, wchodząc w menu „pliki” w głównym menu widzę CAŁĄ zawartość dysku (audio i wideo), bo obecnie widzę tylko video

• Regss
  • MODERATOR
  • Oklaski: 44
  • KODI: XBMC 13 Gotham
  • Windows 7 x64
Podmenu pliki w Menu Wideo i Audio służy raczej do ustalenia źródeł z których zostaną utworzone biblioteki analogicznie z Filmami, Serialami i Muzyką. Jeśli chcesz mieć coś ala menadżer plików to jest takie podmenu w menu system, tam możesz sobie dodać wszystkie dyski i przeglądać ich całą zawartość.

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.