Kodi 16 i 17 Zrywanie Strumieni TV / Problem z uruchomieniem strumienia TV

• sndwwa
  • Junior
  • KODI: 16 i 17
Witam , mam nietypowy problem , dotyczy 3 wersji kodi zainstalowanych u mnie , 16 oraz 17 na Androidzie t95N , i 17 na Windows 10.
Problem dotyczy tylko strumieni kanałów na żywo , nie dotyczy odtwarzania filmów.

Są 2 objawy na wszystkich urządzeniach są identyczne i pojawiają sie na zmianę
1. każdy strumień jest przerywany po około 3-5min , w tym czasie nie ma przerw w necie , obraz jest płynny i po prostu sie zamyka w pewnym momencie.
2. po odpaleniu strumieni pokazuje przyśpieszony obraz i zostaje zamknięty po 1-3s

Dotyczy to strumieni weeb.tv i innych , kodi mają zainstalowane super repo.
wyłączałem kodeki , włączałem efekt jest za każdym razem taki sam , internet 20mbps / 10mbps
na n95x android 6 i 1gb ram , pisze ponieważ nie znalazłem na to żadnej odpowiedzi oraz nie wiem jak dokładnie zdefiniować ten błąd ponieważ każdy film mogę obejrzeć normalnie ale wywala mnie na TV

• sndwwa
  • Junior
  • KODI: 16 i 17
nikt nie odpowiedział to porobiłem eksperyment narazie na T95N 1/8gb kodi 16.1

zainstalowałem pakiet aresa ( w załączniku) ponieważ nie chciałem dłubać ręcznie w plikach.

w zakładce Tweaks / Advanced Settings Wizard wbrew programowi zmieniłem każdy możliwy bufor i czas na MAX na razie testowałem na weeb.tv i na androidzie każde źródło odpala się bez problemu (nie zrywa na początku) i nie jest przerywane po około 5min

Ten załącznik jest ukryty dla gości.
Proszę zalogować się lub zarejestrować, aby go zobaczyć.

This message has an attachment file.
Please log in or register to see it.

Zobacz wpis o najnowszym Kodi 19 Matrix

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.