dvbviewer jako serwer tv i problem z wieloma tunerami

• RobGee
  • Junior
  • KODI: 14.2

witam ,
używam dvbviewer do ogladania tv , niedawno zakupilem dwutunerowa karte sat TBS 6982
niestety nie moge poradzic sobie z obsluga dwoch tunerow
nie dziala w samym dvbviewer chodzi mi o PIP przy próbie przelaczenia na inny program dvbv zawiesza sie
nie dziala tez gdy drugim klientem jest malina z kodi , moge ogladac albo na dvbv albo na malinie , nigdy jednoczesnie

mam tez inna karte sat na usb , wiec w sumiemoge miec podłączone 3 tunery , niestety nic to nie zmienia

te same karty pod tvheadend dzialaja bezproblemowo jezeli chodzi o wielotunerowosc

spotkał sie moze ktos z takim problemem ?

• dowdervil
  • Junior
  • KODI: nie wiem
  • HTPC: dwad213f13
Raczej Ci nie pomogę, ale jak używasz karty PCi’e na malinie? Jak to się podpina?

• RobGee
  • Junior
Do maliny mogę podpiąć tylko kartę na USB i odpalić tvheadent, to dziala nawet calkiem dobrze

ale chodzi mi o to zeby korzystala z tych tunerow ktore mam w kompie i tez wsumie korzysta ale pod warunikiem ze nie korzysta z tunerow dvbviewer

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

• dowdervil
  • Junior
  • KODI: nie wiem
  • HTPC: dwad213f13
To że da się podpiąć tylko na usb to wiem.:) Tylko właśnie chodzi mi o to jak malinka ma korzystać z tych w komputerze. Jakieś strumieniowanie, czy jak?

Sam mam jakąś kartę dvb-t/s i się zastanawiam czy nie da się tego jakoś wykorzystać.

Nie ważne już. Poczytałem trochę u strimingu/multcaście.;)

• arnie
  • Bywalec
  • KODI: 15.2
  • NAS: Tak
  • MySQL: Nie
  • Sterowanie: pilot MCE
  • HTPC: OpenElec 6.1 + dvb-s2 TBS (VDR-serwer + VNSI klient + oscam
Jaką używasz wersje dvb viewera, bo przyczyną może być „niepełna” wersja .Pewnie zakup pełnej legalnej wersji pomoże w problemie , bo demo ma chyba takie ograniczenia.

• RobGee
  • Junior
posiadam pelna legalna wersje

Wątek odtworzony z archiwalnej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.