XBMC Odtważanie wideo (czarny ekran) [RESOLVED]

• sata11
  • Junior

Mam problem ponieważ XBMC przy próbie odtworzenia filmów na pełnym ekranie wyświetla tylko czarny ekran i słychać dźwięk. Po cofnięci do menu w tle widać odtważany film ,a po przejściu do trybu odtwarzania pełnoekranowego nie działa. To samo jest z pluginem youtube . weebtv. Reinstalacja programu nie pomogła. Nie wiem co może być nie tak. Czy macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?? Platforma to Windows 7.

• sata11
  • Junior
Trochę testów ,ale doszedłem dlaczego nie działało. Dla tych co mają ten sam problem. Trzeba w ustawieniach przestawić tryb renderowania.

• mr.marakuja
  • Junior
Witam, mogłbys powiedzieć co dokladnie zmieniłes i jak ustawiłes ? Wczesniej wszystko mi grało tak jak powinno, zrobiłem niedawno formata laptopa i teraz xbmc po dodaniu wtyczki weeb tv wyświetla tylko sam dźwięk bez obrazu, probuje wszystkiego i narazie bez skutku

• sata11
  • Junior
Po kolei:
System
Ustawienia
Wideo
Odtwarzanie
I tam pierwsze „metoda renderowania” na Pixel shadery i akceleracje DXVA2 mam wyłączoną ,ale nie wiem czy to też domyślnie jest wyłączone. Więcej na razie nie przypominam sobie. Jak Ci zadziała to napisz;)

• mr.marakuja
  • Junior
Wielkie dzięki za pomoc, no teraz wszystko gra i śpiewa, zmieniłem opcje na pixel shaders i odznaczyłem akceleracje DXVA. Wkońcu sie udało;)

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.