Jak dodawać filmy do biblioteki na Android ??

• puter
  • Junior

Witam!!!
Czy możecie mi powiedzieć jak dodawać filmy do biblioteki? Chodzi o to że korzystam z XBMC na android boxie i mam podłączony do niego dysk zewnętrzny ale za nic nie wiem jak odtworzyć z niego filmy co należy zrobić aby pojawiły się one w bibliotece i zostały pobrane opisy oraz okładki??

• Zibijw23
  • Junior
  • KODI: 14
Najpierw w ustawieniach wtyczek sciągnij sobie scraper do filmwebu system>ustawienia>wtyczki>pobierz wtyczki>xbmc.org ADD-ons>o filmie.

W menu wideo>pliki>dodaj wideo, w nowym oknie kliknij przeglądaj i wybierz katalog z filmami na twoim dysku ( niestety nie wiem jaka jest struktura katalogów na androidzie). Jak juz wybierzesz katalog z filmami nadaj nazwę dla tego udziału w polu „wprowadź nazwę dla tego źródła mediów” dalej klikasz ok. W nowym oknie ustawiasz zawartość na filmy i ustawiasz filmweb jako scraper, ok i powinno pytać czy przeskanować zawartość.

• puter
  • Junior
Właśnie wszystko dokładnie tak robię ale po wejściu w dodaj wideo mam taką strukturę:

GŁÓWNY SYSTEM PLIKOW
HDHOMERUN DEVICES
LISTY ODTWARZANIA WIDEO
NOŚNIK ZEWNETRZNY
OTOCZENIE SIECIOWE WINDOWS
REPLAYTV DEVICES
SAP STREAMS
SYSTEM PLIKOW NFS
UPNP DEVICES
DODAJ POLOZENIE SIECIOWE…

ale niestety wchodziłem we wszystko i nigdzie nie znalazlem swoich filmow

• Zibijw23
  • Junior
  • KODI: 14
Sprawdz w glowny system plikow> mnt lub storage

• puter
  • Junior
Oooo i juz znalazlem bylo w mmt wielkie dzieki

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.