Propozycja zmian w projekcie XTB

• gregorem
  • Junior
Na początek mała uwaga – nie jestem programistą.

Jestem za to dość zaawansowanym użytkownikiem komputera.
Szukając narzędzia zewnętrznego narzędzia do porządkowania biblioteki Kodi znalazłem m.in. coś takiego:
mediacompanion.codeplex.com/

Jest to świetny program z malutka wadą – niezbyt przydatny dla polskiego użytkownika.

Ale może zamiast od podstaw budować polski XTB prościej byłoby przystosować media Companion do naszych warunków? Kod projektu jest otwarty i dostepny na licencji GPLv2.

W zasadzie wystarczyłoby go przetłumaczyć (w tym mogę pomóc i zrobię to bardzo chętnie) i dodać pobieranie opisów z Filmweb.pl.

Pobieranie fanartów, posterów i tak dalej już jest – z TMDB. Te z Filmweb i tak były w niskiej rozdzielczości, więc nikt raczej płakać nie będzie. No ewentualnie dodać pobieranie trailerów z Filmweba, bo czasem dostępne są tam polskie wersje. Skorzystanie z cudzych doświadczeń i osiągnięć znacznie przyśpieszyłoby pracę nad programem dla Polaków. A i anglojęzyczni koledzy mogliby na tym czasem skorzystać, bo mozna by ich wesprzeć przy poprawce błędów albo implementacji nowych funkcji.

Może lepiej wesprzeć kolegów z zagranicy niż działać osobno?

Co o tym myślicie?

• marekt81
  • Junior
  • KODI: 17
Dobrze by było ,bo projekt XBMC Toolbox chyba umarł i już nie wstanie.

Zobacz wpis o najnowszym Kodi 19 Matrix

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.