Wyświetlacz Futaba MDM166A USB VFD Display

• ziomek00
  • Junior
    Junior
  • Oklaski:
  • KODI:
Witam, gdzie można kupić taki Wyświetlacz w Polsce Futaba MDM166A USB VFD Display? stamtąd nie wysyłają do Polski.

• kobrawerde
  • Bywalec
  • Oklaski: 8
  • KODI: Kodi 15.2 Isengard
  • OpenELEC 6 /Windows 7 /Linux Mint/-Triple-Boot
Niestety ale w Polsce tego wyświetlacza nie kupisz a szkoda … bo naprawdę warto mimo iż cena nie jest niska jak na polskie realia. Ja osobiście miałem możliwość nabycia w/w dzięki uprzejmości jednego z userów z forum DVHK . Może masz kogoś znajomego w Niemczech. A może na tym forum ktoś się znajdzie kto mógłby pomóc nie tylko tobie …teraz dużo ludzi pracuje w Niemczech .

• kobrawerde
  • Bywalec
  • Oklaski: 8
  • KODI: Kodi 15.2 Isengard
  • OpenELEC 6 /Windows 7 /Linux Mint/-Triple-Boot
Jest chyba jeszcze inny sposób ale nie sprawdzałem …cytat:

Kupujemy przez firmę mailboxde.com. Polega to na tym, że rejestrując konto (z prawdziwymi danymi!) otrzymujemy niemiecki adres, na który możemy zlecić dostawę. Po przyjściu przesyłki firma informuje nas o tym fakcie. Płacimy im za dostawę do Polski i gotowe. Usługa – wygenerowanie i utrzymanie adresu w Niemczech – jest bezpłatna. Ponosimy jedynie koszty wysyłki do Polski. Można skorzystać z kilku firm kurierskich czy pocztowych – w tym z usług Poczty Polskiej.

więcej: www.dobreprogramy.pl/Monczkin/A-tam-nie-…do-Polski,58332.html

• arnie
  • Junior
    Junior
  • Oklaski: 5
  • KODI: OpenElec 4.0
  • OpenElec 4.0
kobrawerde napisał:

Niestety ale w Polsce tego wyświetlacza nie kupisz a szkoda … bo naprawdę warto mimo iż cena nie jest niska jak na polskie realia. Ja osobiście miałem możliwość nabycia w/w dzięki uprzejmości jednego z userów z forum DVHK . Może masz kogoś znajomego w Niemczech. A może na tym forum ktoś się znajdzie kto mógłby pomóc nie tylko tobie …teraz dużo ludzi pracuje w Niemczech .

ziomek00 napisał:

Witam, gdzie można kupić taki Wyświetlacz w Polsce Futaba MDM166A USB VFD Display? stamtąd nie wysyłają do Polski.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

• Piter
  • Autor Artykułów
    Autor Artykułów
  • Oklaski: 12
  • KODI: Helix
  • W7, OpenElec
A co ze sposobem opisanym wyzej przez kolege (za posrednictwem serwisu mailboxde.com.) – nie dziala dla Ciebie?

• ziomek00
  • Junior
    Junior
  • Oklaski:
  • KODI:
Udało mi się kupić okazyjnie, wyświetlacz medion md8800, więc nie sprawdzałem.

Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.