TRUEHD,MASTER HD na android box czy jest mozliwe bo juz sam niewiem

• artiz_
  • Junior
    Junior
  • Oklaski: -2
  • KODI:

jak w temacie zakupiłem za namowa 1 z użytkowników kIII bo twirdził ze potrafi odtworzyc
TRUEHD,MASTER HD,niestety wydałem kase a nie moge tego ruszyć a uztkownikow ktory mi to polecił nie odpowiada na moje wiadomości…prosze o pomoc

• soplus
  • Junior
    Junior
  • Oklaski:
  • KODI:
Wałkowałem temat na wielu forach i wygląda na to, że nie ma (przynajmniej na razie) takiej możliwości. Podobno ma być wsparcie w Kodi17. Próbowałem wersji eksperymentalnych, próbowałem wydania SPMC, które maja zaimplementowane DTS HD i MA HD ale zamiast dźwięku miałem tylko szum (niezależnie od rodzaju ścieżki). Generalnie , jak nie masz głośników 7.1 to i tak niewiele tracisz.

• artiz_
  • Junior
    Junior
  • Oklaski: -2
  • KODI:
soplus napisał:

Wałkowałem temat na wielu forach i wygląda na to, że nie ma (przynajmniej na razie) takiej możliwości. Podobno ma być wsparcie w Kodi17. Próbowałem wersji eksperymentalnych, próbowałem wydania SPMC, które maja zaimplementowane DTS HD i MA HD ale zamiast dźwięku miałem tylko szum (niezależnie od rodzaju ścieżki). Generalnie , jak nie masz głośników 7.1 to i tak niewiele tracisz.

Mozesz podac link do wersji spmc kodi? Chce sprobowac wszystkiego

nazywasz się kiler, masz ksywe kiler i jesteś kiler !!!

• soplus
  • Junior
    Junior
  • Oklaski:
  • KODI:
Wygoogluj, jest spokojnie dostępne.

Wątek odtworzony z archiwalnej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.