KODI(SPMC) na Medion LifeSmart TV P85251 MD86711

  • Crisever
  • Junior
  • Offline
  • Postów: 7
  • Pomógł: 1

Znalazłem działającą wersję KODIEGO na Medion LiveSmart TV P85251 MD86711: Jest to program Semper Media Center(SPMC) poczytajcie o nim. W skrócie powiem, że jest taki sam jak KODI. SPMC(KODI) – wygląd, funkcje i silnik jest taki sam. Większość, najpopularniejsze wtyczki na KODIEGO działają bez problemu na SPMC.
spmc.semperpax.com/ (stąd możemy pobrać SPMC)
– kodi.org.pl/artykuly/95-kodi-na-androidzie (O programach zastępczych KODI).

Dodam, że działająca najnowszą wersją SPMC(KODI) jest wersja Gotham 13.4.0. Inne nowsze nie działały mi na Medion LifeSmart TV P85251 MD86711 (spmc.semperpax.com/).
Można ściągnąć wersję zarówno APK jak i Launcher APK. Wersja APK działa jak normalna aplikacja gdzie wybieramy i uruchamiamy ją z listy. Wersja Launcher sprawia, że SPMC(KODI) włącza się wraz z uruchomieniem systemu Smart BOXa. Po włączeniu sprzętu wybieramy czy chcemy otworzyć menu Medion LifeSmart TV P85251 MD86711 czy chcemy przejść od razu do SPMC(KODI). Możemy również wybrać opcję, która nie będzie nas za każdym razem o to pytała tylko bezpośrednio otworzy nam program SPMC(KODI) – opcja na samym dole pod dwoma ikonami GUI(menu Lifesmart TV) i pod SPMC(KODI).

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.