Kodi, napisy.

• betek
  • Junior
    Junior
  • Oklaski:
  • KODI:

Witam, mam taki problem, ogladam sobie film i nagle napisy zaczynaja leciec szybciej od danego momentu filmu, jest tak w kazdym filmie, napisy mam ustawione z opensublites, ma ktos pomysl jak to rozwiazac? denerwuje mnie to podczas ogladania:( prosze o pomoc, dziekuje

• Zbychu
  • Senior
    Senior
  • Oklaski: 19
  • KODI: Najnowsza Beta
  • OpenElec, W7-64
KODI umozliwia ustawienie opoznenia / przyspieszenia napisów

Aby napisy równo leciało z video musisz miec je dokladnie dopasowane do wersji filmu – wiec czy to z opensubtitles czy z innego zrodla nie ma znaczenia.

Dalego jezeli widzisz ze sa rozsynchronizowane pobierasz inne albo ustawiasz recznie offset

• betek
  • Junior
    Junior
  • Oklaski:
  • KODI:
a nie ma jakiejs opcji w kodi zeby dopasowac opoznienie do napisow? widzialem, ze jest cos w ustawieniach eksperta VIDEO-ODTWARZANIE-DOSTASUJ CZESTOTLIWOSC ODSWIEZANIA i SYNCHRONIZUJ ODTWARZANIE Z WYSWIETLACZEM.

ustawienie tam czegos nie pomoze?

• betek
  • Junior
    Junior
  • Oklaski:
  • KODI:
ktos pomoze?

• marx
  • Autor Artykułów
    Autor Artykułów
  • Oklaski: 11
  • KODI: 15.2
  • Linux Debian
Nie pomoże bo to nie jest do napisów. Odpowiedź już uzyskałes.

• salata
  • Junior
    Junior
  • Oklaski: 1
  • KODI: kodi_16.1/spmc_16.3.0/x4x_3.5.3
  • win10/openelec/fireos5
Zauwazylem kiedys, ze wszystko zalezy od formatu napisow. Najbardziej bezpieczny jest SRT i MPL2 (ogolnie ze znacznikami czasowymi). Napisy ze znacznikami w formatach klatkowych (szczegolnie mDVD) lubia sie rozjezdzac.

Wątek odzyskany z archiwalnej wersji strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.