Urządzenia Apple, których nie możesz przegapić

urządzenia apple

Produkty Apple to jedne z najbardziej pożądanych urządzeń na świecie nie tylko ze względu na ich oryginalny wygląd, ale przede wszystkim na najlepsze i innowacyjne funkcje, dzięki którym Apple zdecydowanie przewyższa pod względem technologicznym pozostałe firmy. Na rynku dostępne są także różne oryginalne akcesoria do urządzeń Apple takie jak słuchawki, klawiatury czy etui, dzięki czemu masz pewność, że produkt, który kupisz, będzie wysokiej jakości i kompatybilny z Twoim sprzętem.

MacBook – komputer inny niż wszystkie

MacBook na pierwszy rzut oka nie przypomina zwykłego laptopa. Jego smukła i ultralekka budowa to tylko jedne z wielu zalet. Najbardziej kluczowy jest tu system operacyjny, bowiem na MacBookach instalowane są systemy MacOS. Do silnych stron systemu zdecydowanie należy ColorSync, czyli po prostu zarządzanie kolorem. Barwy, jakie można uzyskać na tym laptopie, są niezwykle wyraziste, co przekłada się także na jakość druku. MacBook jest więc idealnym laptopem dla artystów i grafików.

System MacOS pozwala na uruchomienie programów napisanych dla wcześniejszych wersji tego systemu oraz na wykorzystanie oprogramowania stworzonego dla systemów uniksowych, w tym BSD. MacBook ma bardzo wydajny silnik OpenGL, a bateria trzyma cały dzień bez ładowania. Dodatkowym atutem laptopa od Apple jest Quartz Extreme – innymi słowy, wszystkim znany format PDF jest tu podstawą interfejsu graficznego. Narzędzia sieciowe w MacBookach są bardzo zaawansowane.

iPad – tablet najnowszej generacji


Tablety od Apple dostępne są w wielu różnych wariantach, nie tylko jeśli chodzi o design, ale także m.in. o wbudowaną pamięć. iPady zostały stworzone z myślą o różnych potencjalnych klientach – od przedsiębiorców i biznesmenów po dzieci i młodzież. iPad o przekątnej ekranu 10.2″ pozwala na wygodne przeglądanie Internetu, pisanie maili bądź wiadomości, a także na korzystanie z różnych aplikacji jednocześnie.

Tablety od Apple mają zainstalowane czipy A13 Bionic oraz system najnowszej generacji iPadOS 15. Dzięki wyświetlaczowi RETINA barwy są wyraźne i nasycone, a jakość wyświetlanych kolorów jest niezwykle wysoka. Dodatkowo realistyczna grafika przy odpowiednim kontraście pomaga uzyskać 20% szybsze GPU. iPad 9 generacji ulepszony został o technologię True Tone, która automatycznie dopasowuje wyświetlany obraz do temperatury barw w otoczeniu. To sprawia, że komfort użytkowania jest jeszcze lepszy, niezależnie do oświetlenia. Aparat w iPadach posiada funkcję “Centrum uwagi” – dzięki niej automatycznie znajdziesz się w centrum kadru. Opcja ta świetnie się sprawdza podczas wideorozmów lub kręcenia filmików w różnych aplikacjach społecznościowych.

iPhone – kultowy smartfon od Apple

Apple wie, jak stworzyć coś na tyle niesamowitego, że wszyscy chcą to mieć. Mowa tu oczywiście o słynnym iPhonie, który skradł serca milionów ludzi na całym świecie. iPhone to smartfon, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. iPhone wyposażony został w najmocniejszy procesor na rynku, najlepszy aparat skupiający światło nawet przy złym oświetleniu oraz w stabilny system iOS stworzony z myślą o mobilnych urządzeniach.

iPhone cechuje się także wydajnością, szybkością i najbardziej innowacyjnymi rozwiązaniami. Dodatkowym atutem telefonów od Apple jest App Store, czyli po prostu sklep dla iPhonów, który zawiera jedynie autoryzowane aplikacje. Dzięki temu Twój smartfon jest bezpieczny i nic nie zagraża poufnym danym. Oryginalny, minimalistyczny design to tylko wisienka na torcie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.