Aplikacja Mój Lewiatan, jak działa?

Współczesne zakupy to już nie tylko czynność polegająca na wybraniu towaru i zaniesieniu go do kasy w celu dokonania zapłaty. Wygodne i nowoczesne aplikacje online dają klientom szereg nowych możliwości. Jedną z takich internetowych form jest funkcjonalna aplikacja Mój Lewiatan.

Kto może mieć aplikację?

Aplikacja jest przeznaczona dla każdego klienta, który na co dzień robi zakupy w sklepach tej sieci. Wystarczy ją pobrać na swój smartfon w sklepie Play (dla telefonów wyposażonych w system Android) lub w App Store (dla telefonów z systemem IOS). Następnie trzeba zalogować się do aplikacji i wybrać swój lokalny sklep. Aplikację można powiązać z kartą otrzymaną w sklepie. Będzie ona wówczas dostępna w zakładce “Moja karta”, dzięki czemu nie trzeba będzie jej zabierać ze sobą za każdym razem, gdy przyjdzie ochota na zakupy.

Jak pobrać aplikację?

„Mój Lewiatan” dostępny jest zarówno na smartfony z systemem Android, jak i iOS.

Jak korzystać z aplikacji?

Na ekranie startowym wyświetlają się wszystkie najważniejsze informacje takie jak np. godziny otwarcia danego sklepu, aktualne promocje czy inne wydarzenia, o których klient wiedzieć powinien. Używanie aplikacji jest w dużej mierze intuicyjne, praktyczne ikony i obrazki pozwalają szybko znaleźć pożądane zakładki. Bez wychodzenia z domu można więc sprawdzić ofertę sklepu i wtedy podjąć decyzję, czy pójść na zakupy, czy też nie. Aplikacja na bieżąco informuje o wszelkich zmianach i nowościach, dzięki czemu konsumenci łatwiej mogą określić swoje potrzeby. Internetowy asortyment można bardzo łatwo aktualizować, katalogować i udostępniać w systemie.

Do czego jest przydatny interfejs Lewiatana?

Aplikacja Mój Lewiatan zawiera również specjalną zakładkę z firmowymi produktami sklepu. Jeśli ktoś preferuje oryginalne produkty marki, może je znaleźć bez trudu i sprawdzić, czy są dostępne w jego najbliższym sklepie. Ponadto, w aplikacji pojawił się specjalny system nagradzania i premiowania lojalnych klientów. Organizowane są np. różnego rodzaju loterie i konkursy, w których można wygrać nagrody pieniężne, lub rzeczowe. Zgłoszenie do konkursów również następuje za pośrednictwem aplikacji.

Korzyści z posiadania aplikacji

 

Aplikacja Mój Lewiatan z założenia ma pomagać klientom w oszczędzaniu czasu i pieniędzy. Przeglądanie wirtualnej gazetki ułatwia planowanie zakupów oraz poszukiwania najkorzystniejszych cen. Warto dodać, iż w aplikacji Mój Lewiatan jest możliwość skorzystania z listy zakupów. Jest ona dostępna w prawym górnym rogu aplikacji. Do listy zakupów można swobodnie dodawać wybrane towary, by o niczym nie zapomnieć.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.