Szybki hosting dla WordPressa, na co zwrócić uwagę?

hosting dla WordPressa

Szybki hosting dla WordPress jest kluczowy zwłaszcza w przypadku stron sklepów internetowych i przedsiębiorców zajmujących się reklamą. Jeśli serwis nie załaduje się w ciągu 3 sekund, zazwyczaj rezygnuje on z przeglądania serwisu. Na co zwrócić uwagę przy wyborze szybkiego Hostingu dla WordPressa? Podpowiemy Ci, jaki powinien on być.

Wydajność serwera w szybkim hostingu dla WordPressa

Szybkość wyświetlania serwisu ma wpływ na jego pozycję w przeglądarce Google — im wyższa ona jest, tym większe prawdopodobieństwo, że internauta na niego trafi. Na szybkość ładowania strony na WordPressie ma wpływ przede wszystkim wydajność serwera. Szybki hosting od seohost.pl wykorzystuje nowoczesną technologię NVMe, która pozwala osiągnąć wydajność dyskową serwera nawet 7 razy szybszą od popularnych dysków SSD.

W ciągu sekundy macierze NVMe mogą zarejestrować nawet 2 miliony wejść i wyjść, co sprawia, że technologia ta pozwala osiągnąć wydajność około 80 razy wyższą niż najszybsze dyski SSD. Jest to dosyć istotna kwestia przy wyborze szybkiego hostingu dla WordPressa.

Pojemność serwera przy wyborze hostingu dla WordPressa

Kolejną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze hostingu pod stronę na WordPressie, jest pojemność serwera. Sprawnie działające i pojemne dyski SSD pozwalają na bezproblemowe przesyłanie danych. Wpływa to na niezawodność serwera i pozwala tworzyć kopie zapasowe plików, które umożliwiają odtworzenie treści. Dlatego przy wyborze szybkiego hostingu dla WordPressa sprawdź, jaką pojemność mają dyski i jak długo dane są na nich przechowywane.

hosting dla WordPressa

 

Dostęp do panelu administracyjnego w szybkim hostingu dla WordPressa

Szukając najlepszego hostingu dla WordPressa, warto postawić na taki umożliwiający łatwe zarządzanie stroną z panelu administracyjnego. W ten sposób zyskasz domenę, którą w dowolny sposób będziesz mógł modyfikować, dodając skrypty do systemów CMS, sklepy, fora, albumy ze zdjęciami i wiele innych funkcji. Dostęp do panelu administracyjnego pozwala również pobierać faktury, opłacać usługi i konfigurować usługi.

Wtyczka Lite Speed w szybkim hostingu dla WordPressa

Przeglądając ranking hosting dla WordPress, należy wziąć pod uwagę to, czy oferuje on usługę Lite Speed, czyli wydajny silnik webowy. Podnosi on szybkość ładowania stron nawet trzykrotnie w stosunku do serwerów Apache. Bardzo istotną kwestią jest również plugin Lite Speed Cache, który dodatkowo przyspiesza wydajność danego serwisu. Plugin ten jest bezpłatny i kompatybilny z WordPressem.

Cena szybkiego hostingu dla WordPressa

Niezwykle istotnym aspektem przy korzystaniu z szybkiego hostingu, jest także jego korzystna cena. Wiele firm oferuje tę usługę w kilku wariantach z różną pojemnością dysków SSD, dlatego można wybrać opcję dopasowaną do własnych potrzeb. Szybki hosting dla WordPress jest kluczowy zwłaszcza w przypadku stron sklepów internetowych i przedsiębiorców zajmujących się reklamą.

Wydajny hosting dla WordPressa może poprawić wysokość wyświetlania strony w przeglądarce, a także zwiększyć jej popularność wśród użytkowników. Dobrze skonfigurowana serwis niewątpliwie wpływa na sukces firmy. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy wyborze szybkiego hosting dla WordPressa? Daj znać w komentarzu.

2 thoughts on “Szybki hosting dla WordPressa, na co zwrócić uwagę?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.