Prezent dla informatyka – co wybrać?

IT

Bliska Ci osoba, dla której komputer to codzienność obchodzi niedługo ważne święto? Nic więc dziwnego, że szukasz dobrego prezentu dla informatyka. Z myślą o takiej sytuacji przygotowaliśmy kilka pomysłów na upominek – wszystkie sprawdzone i przynoszące radość!

 

Jaki prezent dla informatyka wybrać?

Choć informatycy to specyficzna grupa ludzi, to przygotowanie pomysłowego i przydatnego prezentu dla takiej osoby nie jest trudne. Informatycy zawsze bowiem potrzebują jakiegoś dodatku do swojego komputera, a ich środowisko pracy nasycone jest tyloma zabawnymi i kultowymi powiedzeniami, znanymi nawet w kręgach pozainformatycznych, że bez problemu można znaleźć zarówno prezent dla informatyka śmieszny, jak i poważny. Mimo to trzeba pamiętać, że każdy informatyk jest inny. Upominek powinien jak najlepiej odpowiadać na jego potrzeby i poczucie humoru. Oto przykłady!Prezent dla informatyka

Oto nasza lista przykładów:

  • Mysz do komputera lub klawiatura – jak podobno mawiają informatycy, mysz i klawiatur nigdy za wiele! Jeśli więc szukasz pomysłu na sprawdzony prezent, oto on. Z pewnością chcesz, by upominek okazał się przydatny i posłużył przez długi czas, przypominając o Tobie. W takim razie wybierz lepszej jakości sprzęt. Nie sięgaj po ten najtańszy.
  • Pendrive – dodatkowa „pamięć” zawsze się przydaje. Dziś za niewielką cenę możesz kupić pendrive o dużej pojemności; taki, na którym informatyk zmieści nie tylko potrzebne mu w pracy dane, ale też ulubione filmy, muzykę, zdjęcia. Jeśli chcesz zdobyć prezent dla informatyka śmieszny, poszukaj pendrive’a w zabawnym kształcie lub z napisem.
  • Notes – choć większość informacji informatyk zapisuje w swoim ukochanym komputerze, niektóre dane wymagają… analogowego podejścia. Notes jest też świetnym miejscem na przemycenie pięknych życzeń.
  • Kubek – to świetny pomysł zarówno na prezent dla programisty, jak i informatyka. Kubek na pewno przyda się w pracy, a zabawny lub uroczy napis wymalowany na jego powierzchni ma szansę rozbawić, wzruszyć i na pewno zapaść w pamięć. A może nawet zrobić wrażenie na kolegach z biura?
  • Podkładka na biurko – klawiatura przesuwająca się po blacie biurka i uciekająca spod palców… niewiele rzeczy irytuje informatyków i programistów tak bardzo. Antypoślizgowa podkładka na pewno się przyda. A jeśli będzie ładna i/lub humorystyczna, dodatkowo poprawi nastrój częściej niż tylko w dniu wręczenia upominku.
  • Etui na laptopa – jeśli informatyk korzysta nie tylko z komputera stacjonarnego, ale i – lub wyłącznie – laptopa, eleganckie, skórzane etui na laptopa to strzał w dziesiątkę. Zwłaszcza jako prezent dla inżyniera informatyka, ale też jako prezent na walentynki. Romantyczny upominek nie musi być przecież pełen różu, prawda?

To co, który pomysł na prezent dla informatyka wpadł Ci w oko?

 

Category: IT

One thought on “Prezent dla informatyka – co wybrać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.