Presta integracja z Allegro – dlaczego warto zainwestować?

laptop

W obecnych czasach życie wirtualnego rynku konsumenckiego tętni głównie dzięki takim serwisom sprzedażowym i aukcyjnym jak Allegro, eBay czy Amazon.

Są to strony, których nie musimy nikomu przedstawiać. Mimo popularności obsługa kont działających w ramach takich gigantów handlowych może przysparzać Ci dużo kłopotów. Dlaczego/ Choćby dlatego, że jako właścicielowi sklepu przybywa Ci obowiązków związanych z przyjmowaniem i realizowaniem zamówień składanych za pośrednictwem wyżej wspomnianych witryn.

Na szczęście możesz sobie skutecznie i szybko pomóc, korzystając z oprogramowania dla firm. Platforma ErpBox oferuje naprawdę użyteczne narzędzia, wśród których znajduje się możliwość zintegrowania strony sklepu internetowego z serwisem aukcyjnym. Tak więc na przykład masz możliwość skorzystania z funkcji presta integracja z Allegro.

Presta integracja z Allegro i innymi serwisami sprzedażowymi

Do możliwości, które otwiera przed Tobą Presta integracja z Allegro, Amazon lub eBay należą między innymi:

  • pobieranie danych na temat zamówień złożonych w serwisach aukcyjnych,
  • automatyczne pobieranie danych do wysyłki oraz danych o płatnościach,
  • połączenie przez API lub import/export,
  • kompleksowa obsługa Klientów obu witryn (od kontaktu z Klientem po współpracę z dostawcami),
  • wystawianie asortymentu sklepu na internetowe aukcje.

To jednak nie wszystko! Korzystając z Presta integracja z Allegro oraz innymi wyżej wymienionymi serwisami, możesz także szybko aktualizować dane na temat zasobów magazynowych. Z pewnością pomoże Ci to szybciej składać zamówienia na produkty, których brakuje lub które są bliskie wykończenia. Ponadto szybko możesz dodawać zdjęcia do pozycji zamówienia oraz wygodnie i bezproblemowo sprawdzać nieopłacone jeszcze zamówienia.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z Presta integracja z Allegro?


Chcesz poznać pełne możliwości, jakie daje integracja Prestashop z wybranymi kanałami sprzedaży w ErpBox? Mamy dla ciebie wspaniałą wiadomość! Dzięki założeniu nowego konta możesz wypróbować wspomniane przez nas funkcje przez 21 dni całkowicie za darmo. Następnie jeśli będziesz zainteresowany, wystarczy, że wykupisz oferowany przez firmę pakiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.