Aplikacja Lewiatana – co trzeba wiedzieć?

Chcesz zacząć swoją przygodę z oszczędzaniem, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Cóż, choć początkowo oszczędzanie może wydawać się naprawdę bardzo trudne, to musisz wiedzieć, że istnieją sposoby, które są w stanie znacznie ułatwić ten proces. Jakie to sposoby? O tym przekonasz się już za chwilę.

Jak zacząć oszczędzać?

Oszczędzanie przeważnie kojarzy się z różnego rodzaju wyrzeczeniami oraz tak zwanym zaciskaniem pasa, jednak warto podkreślić, że w obecnych czasach, wcale nie musi tak być. Jak zatem zacząć oszczędzać i jednocześnie nie naruszyć budżetu? Przede wszystkim przestań myśleć o oszczędzaniu jak o konieczności, wtedy znacznie łatwiej będzie Ci odłożyć daną sumę. Twoim drugim krokiem powinno być skupienie się na codziennych wydatkach takich jak na przykład zakupy spożywcze.

Jak zaoszczędzić na zakupach spożywczych?

To łatwiejsze niż Ci się wydaje! Jeżeli kilka razy w tygodniu robisz zakupy spożywcze na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, że pochłaniają one znaczną część Twoich wydatków, jest jednak bardzo prosty sposób dzięki któremu Twoje zakupy będą znacznie tańsze. Wystarczy, że zainstalujesz aplikację Mój Lewiatan! Aplikacja Lewiatanhttps://gazetka-lewiatan.pl/aplikacja-moj-lewiatan/ to doskonały sposób na oszczędzanie pieniędzy, dzięki niej za każde zrobione zakupy w supermarkecie Lewiatan dostajesz określoną ilość punktów. Gdy zbierzesz daną liczbę punktów możesz je wymienić na bony zakupowe o wartości dziesięciu, dwudziestu lub nawet pięćdziesiąty złotych. Korzystnie z aplikacji w żaden sposób nie utrudnia zakupów, a Ty dzięki temu poczujesz ogromną różnicę w portfelu.

Aplikacja Lewiatan

Jak zainstalować aplikację?

Co najważniejsze aplikacja Lewiatan jest dostępna na każdy smartfon, możesz ją bowiem dostać zarówno na Androidach jak i na smartfonach z systemem iOS. Jest to niezwykła wygoda oraz uproszczenie, ponieważ twórcy aplikacji pomyśleli o wszystkich użytkownikach. Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy dodać swoją kartę Lewiatan. Dzięki temu będziesz miał wszystko w jednym miejscu. Z panelu aplikacji możesz kontrolować swoją liczbę punktów. Jest to bardzo wygodna opcja, która sprawia, że Twoje codzienne zakupy nie będą już tylko smutnym obowiązkiem, ale mogą okazać się również świetną zabawą.

Co da Ci aplikacja Lewiatan?

Dzięki aplikacji Mój Lewiatan możesz:
– zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu
– na nowo odkryć radość płynącą z zakupów
– tworzyć listę zakupów, by już nigdy nie pominąć żadnego produktu
– odbierać bony na zakupy nawet do pięćdziesięciu złotych
– zbierać punkty, które dają Ci atrakcyjne rabaty.

Lewiatanki zachęcają do zakupu najmłodszych klientów

Maskotki Lewiatanki to dzielni bohaterowie codzienności, którzy pokazują, że praca zawodowa może być pasją. Sześć pluszaków to kucharz, wszechstronny ratownik, artystka, informatyk, biolożka i ekolożka oraz miłośniczka ruchu. Lewiatanki od połowy marca można oglądać i kupować w sklepach. Cena zabawki to 14,99 zł, jeżeli wcześniej uzbieramy 10 znaczków, dodawanych do zakupów o wartości 30 zł. Pluszaki można kupić także za 39,99 zł bez znaczków. Lewiatanki przyjaciele z sąsiedztwa występują także w specjalnej książeczce opisującej ich przygody, kolorowance oraz aplikacji telefonicznej. Maskotki będą dostępne w sklepach Lewiatan do 6 czerwca lub wyczerpania zapasów.

 

Zastanawiasz się, co przygotować na obiad? Z pomocą przychodzi gazetka Lewiatan. Kliknij i czytaj aktualny wpis!

One thought on “Aplikacja Lewiatana – co trzeba wiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.